Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Sultanbeyli Baklava Siparişi

Sultanbeyli Baklava Siparişi - Cevizzade

Sultanbeyli Baklava Siparişi

Sultanbeyli Baklava Siparişi - Cevizzade

Sultanbeyli Baklava Siparişi – Cevizzade

Sultanbeyli baklava siparişi, online baklava siparişi nasıl verebilirim gibi konularda bilgi almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Pendik’in kuzeyinde, Tuzla’nın batısında yer alan Sultanbeyli ilçesi, yaklaşık 300 bin kişilik nüfusu ile, cevizli baklavaya olan talebin yüksek olduğu bir ilçedir. İstanbul’un Anadolu yakasının üst taraflarında bulunan Sultanbeyli, ulaşım açısından avantajlı bir bölgedir de diyebiliriz, otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, yeni açılacak metro hatları ile daha kolay ulaşılabilir hale gelecektir.

Yufka ve baklava şerbeti ile evde bile yapabileceğiniz baklava, Türkiye’nin dört bir yanında, keyifle tüketilen bir tatlıdır. Antep baklavası olarak Gaziantep dahil 81 şehrimizde satışı yapılır, isteyen istediği yerde baklava tüketebilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasında canınız fıstıklı baklava çekerse, ulaşmakta çok zorlanmayacağınız bellidir.

İstanbul özeline gelirsek, insanların tatlı ve özellikle baklava bulmaktaki şansı çok daha yüksektir. Neredeyse adım başı bulunan baklavacılar, İstanbul’un dört bir tarafında ulaşılabilir haldedir. Sultanbeyli, genç bir nüfusa ev sahipliği yapıyor. Genç nüfus demek, daha fazla heyecana, yeni deneyimlere açık olan insanlar demektir. Daha farklı tatlılar denemek ister, her çeşit yemeği tatmayı isterler. Sultanbeylili gençler için de bu isteklerini karşılayacak hizmetler gerekir.

Sultanbeyli Baklava Siparişi - Burma Kadayıf

Sultanbeyli Baklava Siparişi – Burma Kadayıf

Sultanbeyli Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi – Gaziburma Mustafa

Sultanbeyli’de cevizli baklava yemek isterseniz, yiyebilecek pek çok yer bulabilirsiniz. Bu yerler arasında Gaziantep Baklava Sultanbeyli, Güllüoğlu Baklava gibi baklavacı zincirlerinin şubeleri bulunur. Eğer fıstıklı baklavada en iyisini arıyorsanız, kısa bir yolculuk sonucu Gaziburma Mustafa’ya gelebilirsiniz. Pendik merkezinde 30 yılı aşkın süredir tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, baklava dışında onlarca çeşit tatlı da sunmaktadır. Menüsünde bulunan tatlılardan bazıları:

Menüsünde onlarca çeşit tatlı bulunan Gaziburma Mustafa’nın eşsiz lezzetlerine ulaşmak artık çok kolay. 30 yılı aşkın süredir hizmet verdiği tek şubesinin yanında, artık online baklava siparişi vermek isteyenler için de hizmet sunmaktadır. Gün içerisinde farklı saatlerde servise çıkıp, herkese fıstıklı baklava ve cevizli baklava keyfi yaşatmak, en büyük arzularımızdan bir tanesi.  Gaziburma Mustafa’nın tatlılarını denemek isterseniz birkaç yöntem mevcut:

  • gaziburmamustafa.com adresinden canlı destek ile iletişime geçerek siparişini verebilir,
  • Telefon numaramızdan bizlere ulaşarak lezzeti evinize isteyebilir,
  • Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubemizde lezzeti yerinde deneyimleyebilirsiniz.

Sultanbeyli baklava siparişi vermek istiyorsanız, ilk 2 yöntemi kullanarak evinizin keyfinde enfes tatlılarımıza ulaşabilirsiniz. Günün hangi saatlerinde servis dağıtımına çıktığımızı buradan görebilirsiniz. Afiyet olsun tüm Sultanbeylililere!