Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Hakkımızda

Biz Kimiz?

1984 yılında M.Sait BUDUMLU ve oğulları tarafından İstanbul-Pendikte kurulmuş olan GAZİBURMA, 80 m2 alana sahip dükkanında imalat ve satış hizmetlerini birlikte yürütmekteydi. GAZİBURMA, içinde bulunduğumuz 2006 yılına kadar imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesini de gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır. Bu hijyen koşullarını ve kaliteyi daha geniş kitlelerle paylaşmak için internet ortamında tanıtım ve online satış faaliyetlerine başlamıştır.

36
Yıl
11
Ay
11
Gün
hakkimizda tatlilar Gaziburma Mustafa
p

Organik Ürünler

Damak tadı kadar sağlığa da önem veren Gaziburma Mustafa'da; imal edilen bütün tatlılarda ve kahvaltılık ürünlerde, genetiği ile oynanmamış doğal ürünler kullanılmaktadır.

p

Lezzet Garantisi

Gaziburma Mustafa olarak imalatını yaptığımız tatlı ve kahvaltılık ürünlerin üstün lezzet garantisi olduğunu belirtmek isteriz. Afiyet olsun.