Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Şişli Baklava Siparişi

Şişli Baklava Siparişi - Burma Kadayıf

Şişli Baklava Siparişi

Şişli, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ilçelerden birisidir. Nişantaşı, Mecidiyeköy gibi, neredeyse ilçeden daha çok ismi duyulmuş semtlere ev sahipliği yapar. İstanbul’un hem kültür, hem de ulaşım olarak merkezlerinden birisidir. İçerisinde yaşayan 270 bin nüfusun yanı sıra, ulaşım ve keyfi ziyaretlerle birlikte insan trafiği yüksektir. Gelip geçen insanların fazlalığı, baklava gibi tatlılara olan ilginin de yüksek olmasını sağlar. Şişli baklava siparişi vermek için pek çok işletme bulunur, fakat en iyi baklavacı Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’dır.

Şişli Baklava Siparişi - Revani

Revani

Başlıklar

Baklava’nın Türk Mutfağında Yeri

Baklava, Türk mutfağında önemli bir yer tutan, yufka ve baklava şerbeti ile yapılan bir tatlıdır. Türkiye’nin dört bir yanında, her yerden her yaştan insanın severek tükettiği bir tatlıdır. Antep baklavası olarak Türkiye’nin her caddesinde bulabilirsiniz. Dükkanlarda satılmasının yanı sıra, evde de yapılabilir. Bayramlar ve özel günlerde gelecek misafirlere ikram etmek için sık sık tercih edilir. Böyle durumlarda sipariş vermek mümkün değilse, annelerimiz baklava yapmaya soyunurlar. Oklava ile yufkaların açılması ile başlayan gün, ortaya çıkan baklavanın keyifle tüketilmesi ile sona erer.

Eğer evde yapmakla uğraşmak istemiyorsanız, sipariş de verebilirsiniz. Şişli’de ikamet ediyorsanız, cevizli baklava veya fıstıklı baklava yemek istiyorsanız, ulaşabileceğiniz yer çoktur. Dedeoğlu Baklava, Bayramoğlu Baklavacıları gibi çeşitli işletmelerden alışverişinizi yapabilirsiniz. Ziyaretçisi bol olan Şişli’de, istediğiniz tatlıya ulaşmak da kolaydır.

Şişli Baklava Siparişi - Burma Kadayıf

Burma Kadayıf

En Lezzetli Baklava Gaziburma Mustafa – Şişli Online Baklava Siparişi

Şişli’de tatlı alabileceğiniz pek çok yer bulunur, fakat damak tadınıza önem veren biri iseniz, her yerden yiyemezsiniz. İstanbul’un en kaliteli ve en güzel tatlıcısına ulaşmak için biraz mesafe kat etmeniz gerekecek. Gaziburma Mustafa, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunuyor. Gelmek için Şişli’den İstanbul’un diğer yakasına geçmeniz gerekmekte.

Gaziburma Mustafa, 30 yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’ndeki tek şubesinde hizmet vermektedir. Gaziburma Ünal ile karıştırmayınız. Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi Kuşlu Park’ın hemen yanında bulunmaktadır. Eşsiz lezzetini tatmak için sıraya girmiş insanları görebilirsiniz, veya ellerinde Gaziburma Mustafa poşetleri ile doluşan mutlu kalabalığı.

İstanbul’un en iyi baklavasını tatmak istiyorsanız, tek şubemize gelebilirsiniz. Ama şanslısınız ki, artık bu lezzete ulaşmanın başka yolları da var:

  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak siparişini iletebilir,
  • Canlı destek ekibimizle iletişime geçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Gaziburma Mustafa’nın menüsünde bulunan onlarca çeşit tatlıdan birisini tatmak istiyorsanız, yukarıdaki yöntemlerden birisini kullanabilirsiniz. Günün belli saatlerinde servise çıkan araçlarımız ile sipariş götürmekteyiz. Hangi ilçelere, günün hangi saatlerinde hizmet götürdüğümüzü buradan görebilirsiniz. Şişi baklava siparişi vermek isteyenler için, maalesef hala tek yol Pendik’te bulunan şubemize gelmek. İstanbul’un dört bir yanına hizmet götürebilmek için her gün uğraşmaktayız. Fakat şubemizde, lezzeti yerinde tatmak her zaman ihtimal dahilinde!