Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Ekmek Kadayıfı

Kadayıfseverleri oldukça önemsiyoruz. Yorucu bir günden sonra çay eşliğinde tadılacak bir porsiyon ekmek kadayıfı tüm yorgunluğu alıyor. Peki bu bilgiyi neden müşterilerimizden saklayalım ki? İstanbul Anadolu Yakası’nın en leziz ekmek kadayıfını denemeniz için sizi şubemizde bekliyor olacağız.

Türk halkı tarafından çok sevilen bir tatlı olan ekmek kadayıfı, Afyon yöresine özgü bir tatlıdır. Afyon’dan çıkıp tüm Türkiye’nin damağını şenlendiren bu tatlının sevmeyeni neredeyse yoktur. Şerbetli olmasına rağmen hafif bir tatlıdır ve bu da sevilme sebeplerinin en başında gelmektedir. Yapımı pratik bir tatlıdır ve bu yüzden evlerde sıklıkla yapılır ve yapımı denenir. Fakat nerede ne zaman yaparsanız yapın, en iyi ekmek kadayıfının adresi bellidir. Pendik Gaziburma Mustafa, birçok tatlıda olduğu gibi ekmek kadayıfında da İstanbul’da bulabileceğiniz en üst seviye lezzeti sunmaktadır.

Baklava tatlısı yaparak ünlenen ve şöhreti İstanbul’un dört bir yanına yayılan Gaziburma Mustafa, menüsünde onlarca çeşit tatlı bulundurmaktadır ve bunların hepsinde İstanbul’un en iyisi olmak iddiasıyla yola çıkmıştır. Yola çıktığı günden bu yana bu iddiamız sürekli güçlenmiş, ve lezzetimize hayran olan müşterilerimiz tarafından her yerde desteklenmiştir. Gaziburma Mustafa’nın lezzetini internet üzerinde bulabileceğiniz yorumlardan, veya karşınızda size anlatacak bir hayranımızdan dinleyerek tasdikleyebilirsiniz.

Ekmek kadayıfı yapımı için gerekli malzemeleri yumurta, toz şeker, un, vanilya, kabartma tozu, su, hindistan cevizi olarak sıralayabiliriz. Bu malzemeleri yerel marketinizden alarak evde de yapabilirsiniz. Ama en iyi seçenek, Pendik Gaziburma Mustafa’ya gelerek, otuz seneyi aşkın süredir hizmet verdiğimiz şubemizde bir porsiyon sipariş etmenizdir. Alacağınız ilk çatal, lezzete atılmış da ilk çatal olacaktır.

Menüsünde onlarca çeşit tatlı bulunur Gaziburma Mustafa’nın. Bunların içinde cevizli baklava, sütlü nuriye, fıstıklı baklava, magnolia, havuç dilimi, sarığı sarma ve çok daha fazlası bulunur. Geniş portföyümüze ulaşmanız için buraya tıklamanız yeterlidir. Buradan damak tadınıza en uygun tatlıyı seçebilirsiniz. İster ekmek kadayıfı, ister baklava, veya başka bir tatlı seçin; İstanbul’da bizden daha iyisini bulamayacağınız garantisini verebiliriz. Haydi, lezzete daha fazla uzak kalmayın ve Gaziburma Mustafa’ya gelin! Gelin ve lezzeti tadın!

 

 

Fiyat: 80₺