Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Dolama

Asırlardır tatlı tutkunlarının her şeyden ayrı ve özel tuttuğu bir tatlı olarak Dolama’yı gösteriyoruz. Her ısırıkta içinize işleyecek organik antep fıstığı tadı, Dolama tatlımızı eşsiz kılan özelliklerden sadece biri. İçeriğini ve neden güzel olduğunu anlatmak çok yorucu olacağından, Dolamamızı değerlendirmek için sizleri Gaziburma Mustafa Pendik şubemizde bekliyoruz.

Yapımı için yumurta, yoğurt, sıvı yağ, süt, kabartma tozu, sirke, un, susam, şeker ve su gereken dolama tatlısı, herkesin evinde yapabileceği bir tatlıdır. Fakat evimizde yaptığımız tatlıların, Gaziburma Mustafa’da deneyeceklerimiz kadar güzel olamayacağı da bir gerçektir. Birçok tatlının İstanbul’daki en lezzetlisini kimin yaptığına dair sokaklarda ufak bir araştırma yaparsanız alacağınız sonuç bellidir. Bu sonuç Gaziburma Mustafa olarak çıkacaktır.

Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir müşterilerine tek şubesinde hizmet vermektedir. Menüsünde onlarca çeşit tatlı bulunmaktadır ve bu tatlılar, Türk halkının damak tadı için çok uygunlardır. Halkın geniş kesimlerinin tatlı portföyünde yer alan tatlıların hepsi, bizim menümüzde de bulunmaktadır. Bu tatlıları, Gaziburma Mustafa dışından birçok şekilde deneyebilirsiniz. Kendiniz yapabilir, diğer işletmelerin size sunduklarını deneyebilirsiniz. Ama bariz olan bir gerçek vardır ki o da hiçbirinin Gaziburma Mustafa’nın yanına yaklaşamayacağıdır.

Yıllardır hizmet veren ustaları, başladıkları ilk günden beri tatlıların en güzellerini yapmaktadır ve geçen zamanda ellerinin lezzetlerine bu tecrübeleri de eklenmiştir. Tecrübe ve yeteneğin birleşimiyle oluşan Gaziburma Mustafa tatlıları, İstanbul en iyi tatlı diye araştırdığınızda karşınıza çıkacak olan ilk seçenektir.

Menüsünde birçok tatlı bulunan Gaziburma Mustafa’nın asıl olarak bilindiği ve popülaritesini kazandığı tatlı baklavadır. Fakat sadece baklavasıyla hizmet veren bir tatlıcı değildir Gaziburma Mustafa. Birçok tatlısıyla, İstanbul’un ve Türkiye’nin en lezzetli tatlıları listesindedir. Cevizli baklava, fıstıklı baklava, sarığı sarma, saray burması, burma kadayıf, billuriye, sütlü nuriye, tulumba gibi birçok tatlı menümüzde bulunur. Menümüzde bulunan birçok çeşit tatlının neler olduğunu merak ediyorsanız bu listeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Buraya bakıp damak tadınıza en çok uyacak olan tatlıyı seçtikten sonra, geriye bir tek Pendik Gaziburma Mustafa’ya gelip, bir porsiyon sipariş etmek kalır.

 

Fiyat: 260₺