Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Sultangazi Baklava Siparişi

Sultangazi Baklava Siparişi

Sultangazi Baklava Siparişi

Sultangazi Baklava Siparişi

Sultangazi Baklava Siparişi

Sultangazi baklava siparişi mi vermek istiyorsunuz? Cevizli baklava ve fıstıklı baklava gibi iki çok ünlü türü bulunan baklava, İstanbulluların favori tatlılarındandır. Şehrin dört bir köşesinde bulabileceğiniz baklavacılar, Sultangazi’de de bulunur. 2008 yılında Gaziosmanpaşa’dan ayrılarak ilçe haline gelen Sultangazi, 500 binden fazla nüfusu ile büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. Nüfus yoğunluğu yüksek olan bölge de, genç nüfus da fazladır.

İstanbul’un su deposu olan Alibey Barajı’nın da bulunduğu Sultangazi, kalabalık bir ilçedir. Kalabalıktan sebep, hizmet sektörüne olan ilgi de oldukça yüksektir diyebiliriz. Çeşitli türde yiyecek hizmeti sunan işletmeler oldukça sık bulunur. Özellikle Atatürk Bulvarı ve çevresindeki bölgede yoğunlaşan işletmeler, tatlı hizmeti de sunar.

Osmanlı zamanından beri Türk mutfağında yer alan baklava, fıstıklı baklava ve cevizli baklava olarak iki en popüler türü ile karşımıza çıkar. Fıstıklı baklava, diğerine nazaran daha fazla tercih edilse de; cevizli baklavanın seveni de çoktur. Evde yufka ve özel baklava şerbeti ile yapabileceğiniz baklava, annelerimizin bayramlar gibi özel günlere sakladığı, büyük uğraşlar vererek yapılan bir tatlıdır.

Eğer büyük uğraşlar vermek istemiyor ve İstanbul en iyi baklavayı tatmak istiyorsanız, gelmeniz gereken adres Sultangazi’den biraz uzakta. İstanbul’un neredeyse diğer ucu diyebileceğimiz Pendik Batı Mahallesi’nde. Pendik’in göbeğinde, tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, misafirlerine en lezzetli baklavaları sunmayı görev edinmiş durumda.

Sultangazi Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi

Lezzetimizin tescili olarak gördüğümüz misafirlerimizin teveccühleri, bizi her zaman daha iyi olmak konusunda itici bir güç haline gelmiştir. Buradan da görebileceğiniz, hakkımızda yapılan bütün o güzel yorumlar için teşekkür ediyoruz.

Cevizli baklava ve fıstıklı baklavanın yanında, menüsünde onlarca çeşit tatlı bulunan Gaziburma Mustafa, tatlılar dışında kahvaltı ve börek hizmeti de vermektedir. Menümüzde bulunan onlarca çeşit tatlıdan bazıları işe şunlardır:

Baklavalarımızı veya diğer tatlılarımızı daha önce denemediyseniz, artık yeni bir şansınız var. Çünkü Gaziburma Mustasta’dan evlere sipariş verebiliyorsunuz. Online baklava siparişi vermek için yapmanız gereken şey ise, internet sitemiz üzerinden canlı destek ekibimiz ile iletişime geçmek. Telefon numaramızdan ulaşarak da sipariş vermeniz mümkün.

Sultangazi baklava siparişi vermek isteyenler için ise maalesef henüz bir hizmetimiz bulunmamakta. İstanbul’un hangi bölgelerine günün hangi saatlerinde hizmet verdiğimizi öğrenmek istiyorsanız, buradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gaziburma Mustafa’nın Pendik’te bulunan tek şubesine gelip lezzeti yerinde deneyimlemek ise her zaman seçenekler arasında.