Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Zeytinburnu Baklava Siparişi

Zeytinburnu Baklava Siparişi - Havuç Dilimi

Zeytinburnu Baklava Siparişi

 

Zeytinburnu, İstanbul Avrupa Yakası’nın güzide ilçelerindendir. İsmini burun gibi gözüken ilçe kıyılarından almıştır. Zeytinburnu, eski İstanbul’u ve yeni İstanbul’u bir potada eritebilir. Zeytinburnu, Doğu Roma İmparatorluğu’na, Osmanlı İmparatorluğu’na ev sahipliği yapmıştır. Eski ve yeniyi bir araya getirmesiyle, mutfağımızda da aynı etkiyi yaratır. Osmanlı zamanlarından günümüze geldiği düşünülen baklava, Zeytinburnu’nda çok sevilir. Sokaklarda pek çok baklavacı görebilirsiniz. Zeytinburnu baklava siparişi vermek için seçenek boldur. Her zaman en iyisini isteyen bir yapıya sahipseniz, gelmeniz gereken yer biraz terste kalıyor. İstanbul’un doğu ucu diyebileceğimiz Pendik’te.

Zeytinburnu Baklava Siparişi - Havuç Dilimi

Havuç Dilimi

Avrupa Yakası’nın Marmara ile Boğaz birleşim kısmında yer alan Zeytinburnu, nüfusun yoğunlaştığı yerlerdendir. Şehrin merkezi diyebileceğimiz kısma yakınlığı, metrobüs, metro, otobüs gibi ulaşım araçlarına olan yakınlığı sebebi ile trafiği bol olur. Yaklaşık 300 binlik nüfusunun yanında, çalışan ve transit amaçlı geçen insanlar sebebi ile hizmet sektörüne ihtiyaç artmıştır. Neredeyse her köşe başında görebileceğiniz tatlıcılar, Zeytinburnu’nda da bulunmaktadır.

Osmanlı zamanında saraylarda yapılan, padişahların yediği tatlılardan olan baklava, günümüzde evlerimizde bile yapabileceğimiz bir hale gelmiştir. Yufka, baklava şerbeti ve biraz el mahareti ile evde yapabileceğiniz gibi, bir tatlıcıdan sipariş vererek de bu lezzete erişebilirsiniz. Ülkemizde neredeyse herkesin en az bir kere denediği baklavayı güzel yapmak ülke çapında bir şöhrete ulaşmanızı sağlayabiliyor.

Gaziburma Mustafa, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubesi ile misafirlerine en güzel fıstıklı baklavaları tattırmayı amaçlıyor. 30 yılı aşkın süredir tek şube ile hizmet veren Gaziburma Mustafa, gelecekte de tek şubesi ile hizmete devam etmeyi planlıyor. Baklavalarının tadı, misafirlerin yorumları ile tescillenmiş Gaziburma Mustafa, bu lezzeti şubeleşme yoluna giderek değil de, online baklava siparişi hizmeti vererek yaymayı amaçlıyor.

Zeytinburnu Baklava Siparişi - Kahvaltılık

Kahvaltılık

Gaziburma Mustafa Online Sipariş Nasıl Verilir? – Zeytinburnu Baklava Siparişi

Online sipariş nasıl verebileceğinizden bahsetmeden önce, menüde bulunan onlarca çeşit tatlıdan bahsetmem gerekiyor. Gaziburma Mustafa, cevizli ve fıstıklı baklava lezzeti ile, İstanbul çapında herkesin çok beğendiği ve çok ilgi gören bir işletmedir. Fakat bilinenin aksine sadece baklava değil, onlarca çeşit tatlı ile de hizmet vermektedir. Menüsünde bulunan onlarca çeşit tatlının yanı sıra, kahvaltı ve çeşitli börekleri de tek şubemizde misafirlerimize sunmaktayız. Menümüzde bulunan tatlılardan bazıları şunlardır:

Menüde bulunan onlarca çeşit tatlıdan birisini tatmak istiyorsanız, eskiden bu sadece şubemize gelerek mümkündü. Şimdi ise online sipariş ve telefonla sipariş ile eviniz konforunda Gaziburma Mustafa keyfini yaşayabilirsiniz. Leziz tatlılarımızı denemek için 3 yöntem bulunmakta:

  • Tek şubemize gelerek istediğiniz tatlımızı sipariş edebilir,
  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak tatlı isteğinizi iletebilir,
  • İnternet sitemiz üzerinden canlı destek ile iletişime geçerek servis alabilirsiniz.

Sipariş alma ağımızı gün geçtikçe geliştirmeye çalışıyoruz. Bu yazının yayınlandığı gün, Pendik ve çevresinde bulunan belli ilçelere hizmet verebiliyoruz. Hangi ilçelere, günün hangi saatinde servis götürdüğümüzü görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Maalesef, henüz hizmetlerimizi Zeytinburnu’na ulaşacak kadar geliştiremedik. Zeytinburnu baklava siparişi vermek için Gaziburma Mustafa henüz uygun değildir. Ama her zaman Pendik’e gelerek, Kuşlu Park’ın yanında bulunan tek şubemizde gerçek baklava lezzetini tadabilirsiniz.