Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Silivri Baklava Siparişi

Silivri Baklava Siparişi - Saray Sarması

Silivri Baklava Siparişi

Silivri Baklava Siparişi - Tatlı Sepeti

Silivri Baklava Siparişi – Tatlı Sepeti

Silivri, İstanbul’un en batısında bulunan, sayfiye yeri olarak daha çok kullanılan bir ilçedir. Marmara Denizi’ne olan kıyısı, sakin bir bölge olması, tatil yeri olarak görülmesinde rol oynar. Pek çok yazlık sitenin bulunduğu Silivri’nin, İstanbul’un bir ilçesi olduğu sık sık unutulur. Sanki İstanbul’da değilmiş de farklı bir şehirmiş gibi muamele görür. Dışlanmış bir ilçe olan Silivri’nin, İstanbul’un önemli bir bölgesi olduğu unutulmamalıdır. İstanbul’un dört bir yanında olduğu gibi, Silivri’de de pek çok restoran bulunur. Yazlık bölge olması sebebi ile, tatlıya olan talep de büyüktür. Silivri baklava siparişi vermek için pek çok seçenek bulunur, ama bugün burada size en iyi seçenek olan Gaziburma Mustafa’yı sunacağız.

Eskiden Rumların bağcılık yaptığı bir bölge olması sebebi ile tarımın gelişmiş olduğu Silivri’de, bugün tarım faaliyetleri çok azalmıştır. İstanbul’un merkezine 69 kilometre gibi fazla bir mesafe uzaklığı sebebi ile, pek İstanbul gibi değildir. 200 bine yakın nüfusu, genelde bölgenin yerlilerinden oluşur. İstanbul’un en çok tatil sitesi bulunan ilçesi olan Silivri’de yaz turizmi seçenekleri bulunur.

Bu tarz bölgelerin olmazsa olmazlarından, yeme içme ve tatlıcılar da Silivri’de bolca bulunur. Ünlü fast-food zincirlerinin şubelerinin yanı sıra, lokal restoranlar, ve tatlıcılar yoğunluktadır. Tatlıcılara odaklanmak gerekirse, Silivri’de neredeyse aradığınız tüm tatlıları bulabilirsiniz. Türkiye genelinde olduğu gibi, Silivri’de de baklava, en popüler tatlılardandır. Gaziantepli Ağamoğlu Baklava Börek, Acemoğlu Baklavaları, Faruk Güllüoğlu gibi ünlü baklavacıları bulabilirsiniz.

Online Silivri Baklava Siparişi – Cevizli Baklava

Silivri Baklava Siparişi - Saray Sarması

Silivri Baklava Siparişi – Saray Sarması

Gaziburma Mustafa, cevizli baklava ve fıstıklı baklavasının harika lezzetleri Türkiye çapında ünlü bir baklavacıdır. Tek şubesi ile tüm İstanbul’un diline dolanan lezzeti sadece baklava değil, saray sarması, sarığı burma, cevizzade gibi tatlılarda da bulabilirsiniz. Onlarca çeşit tatlı bulunan menüsündeki bazı tatlılar ise şunlardır:

  • sütlaç
  • katmer
  • fıstıkzade

Tek şubesinin yanı sıra, Gaziburma Mustafa’nın tatlılarını, evlerinize de sipariş edebilirsiniz. Evinize sipariş vermek için iki yol bulunmaktadır.

  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak tatlı siparişinizi verebilir,
  • İnternet sitemizden canlı destek ile iletişime geçerek tatlılarımızı deneyebilirsiniz.

Yeni başlattığımız online baklava siparişi hizmeti ile birlikte, Gaziburma Mustafa’nın enfes tatlıları için tek yol Pendik’e gelmek değil. Hangi ilçelere, günün hangi saatlerinde servis verdiğimizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Maalesef, henüz Silivri baklava siparişi götürecek kadar hizmet ağımızı genişletemedik, fakat bunun için çalışıyoruz. Fakat unutmayın, tek şubemize gelerek her zaman enfes tatlılarımızı deneyebilirsiniz.