Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Saray Sarması

Saraylara layık bir sarma tatlısı denemek istiyorsanız Gaziburma Mustafa sizler için elinden gelenin en iyisini yapmaya yıllardır devam ediyor. Tatlı krizlerinizin bir numaralı çözümü olarak değerlendirebileceğiniz Saray Sarması, yıllardır en güvendiğimiz ürünlerimizden biri olarak sizlere sunuluyor.

Saray sarması yapımı için gerekli olan malzemeler süt, toz şeker, un, tereyağı, kakao, vanilya, krem şanti, süt ve hindistan cevizidir. Bu malzemeleri yerel marketlerinizden, ve manavdan toplayabilir, kendi evizde kendi saray sarmanızı yapabilirsiniz. Ama size önerim, evinizde kendiniz yapmayı denemeden önce Gaziburma Mustafa’ya gelip, bu tatlıyı yerinde denemeniz. Yerinde denedikten evde kendiniz yapmak istemeyebilirsiniz. Çünkü Gaziburma Mustafa’nın lezzetini yakalayamacağınızı bilirsiniz.

Otuz yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz şubemize gelerek onlarca çeşit tatlı arasından seçiminizi yapabilir, ve İstanbul en iyi tatlı deneyimini yaşayabilirsiniz. Önereceğimiz tatlıların başında da saray sarması gelir. İlk görüşünüzde, sadece görünüşüne bile hasta olabileceğiniz bu tatlı, bir çatal yedikten sonra ise sizi bambaşka dünyalara götürebilecek bir lezzete sahip. Tadını bir kez damağında hissedenlerin, bir daha bırakamayacağı bir tatlıdır.

Saraylara layık olan bu tatlı, Gaziburma Mustafa sayesinde saraylardan çıkıp evlerinize geliyor. Gaziburma Mustafa’nın yaptığı saraylara layık kalitedeki saray sarmasını, Pendik Gaziburma Mustafa şubesine gelip tadabilirsiniz. Saraylara layık hizmeti, uygun bir ücret karşılığı Gaziburma Mustafa’da bulabilirsiniz.

Gaziburma Mustafa, halk arasındaki ününü ve halkın teveccühünü enfes baklavaları sayesinde kazanmıştır. Antep baklavası deyince İstanbul’da akla gelen ilk yer olan Gaziburma Mustafa, bu enfes tadı müşterilerine sadece baklava konusunda sunmaz. Menüsünde onlarca çeşit tatlı bulunan Gaziburma Mustafa, bu çeşitlerin hepsinde çok iddialıdır. Onlarca çeşit tatlıda müşterilerine saraylara layık lezzetler sunan Gaziburma Mustafa, yaptığı enfes saray sarması tatlısıyla bu iddiasını daha da güçlendirmektedir.

Menümüzdeki bütün tatlılara, buraya tıklayarak ulaşabilir, görünüşlerini inceleyebilir, damak tadınıza en uygun olanları arasından seçebilirsiniz. Seçtikten sonra, geriye yapacağınız tek şey Gaziburma Mustafa’ya gelmek ve bir porsiyon sipariş etmek kalıyor. Güler yüzlü çalışanları, şehrin merkezindeki şubesi ve tecrübeli ustalarıyla sizleri bekleyen Gaziburma Mustafa tadını denemeyi daha fazla ertelemeyin. Hemen yarın gelin ve en iyi tatlı deneyimini yaşayın.

Fiyat: 180TL