Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Şile Baklava Siparişi

Şile Baklava Siparişi - Dolama

Şile Baklava Siparişi

Şile Baklava Siparişi - Havuç Dilimi Tepsi

Şile Baklava Siparişi – Havuç Dilimi Tepsi

Şile, İstanbul Anadolu Yakası’nın kuzey tarafının neredeyse tamamını kaplayan, çok büyük; nispeten düşük nüfuslu bir ilçedir. Karadeniz’e olan kıyısının da yardımıyla Karadeniz ikliminin hakim olduğu bölge, oldukça yağış alır. Çok nüfusu olmaması ve şehir merkezine uzaklığı sebebi ile de ağaçlarına dokunulmayan şile, İstanbul’un en büyük ormanlarına ev sahipliği yapar. İstanbul’un akciğeri de diyebileceğimiz Şile baklava siparişi vermek isteyenlere ise pek fazla seçenek sunmaz.

Deniz kıyısı olması ve uygun iklimi sayesinde, yazın tüm İstanbulluların gözdesidir Şile. Haftasonu kaçamakları veya kamplı uzun tatiller için İstanbulluların uğrak noktasıdır. Tehlikeli bir denizi olsa da, kurallara dikkat ederek ve karadan fazla uzaklaşmayarak, keyifli bir haftasonu geçirmek mümkündür.

Yazın günübirlik bu kadar ziyaretçi olan bir bölgede, tatlıcıların olması ise kaçınılmazdır. Öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz restoranların yanı sıra, yemek sonrası keyif için tatlıcılar da elzemdir. Şile’de Bilir Pastanesi, Ekler Pastanesi gibi tatlıcılar bulunur. Fakat en iyi baklavayı arıyorsanız ve damak tadınıza düşkünseniz, Şile’den biraz daha aşağı taraflara doğru gitmeniz gerekmektedir.

Şile Baklava Siparişi - Dolama

Şile Baklava Siparişi – Dolama

Şile Baklava Siparişi – Gaziburma Mustafa Online

Yazları rağbet görmesinin yanı sıra, Işık Üniversitesi Kampüsü de Şile’de yer alır. Devasa bir kampüse sahip olan üniversite, bir yaşam alanı yaratarak binlerce öğrencinin de ilçede yaşamasına olanak sağlar. Haftasonu kaçamakları ve öğrenciler için güzel bir yer olan Şile’de güzel bir baklava yemek istiyorsanız birkaç seçenek bulabilirsiniz.

Fakat en iyisini arıyorsanız, İstanbul’da yiyebileceğiniz en güzel baklavayı istiyorsanız, Pendik Gaziburma Mustafa’yı size öneriyorum. Şile’ye nispeten yakın sayılabilecek bir ilçe olan Pendik’in Batı Mahallesi’nde Kuşlu Park’ın yanında bulunur Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi. Otuz yılı aşkın süredir tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, Gaziburma Ünal ile karıştırılmamalıdır. Orijinal Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi Pendik Kuşlu Park’ta MAYGOLD’un yanında bulunur.

Tek şubesinin dışında, online baklava siparişi hizmeti de vermeye başlayan Gaziburma Mustafa, menüsünde baklava dışında da onlarca çeşit tatlı bulundurur. Baklavadan sıkılanlar için de onlarca seçenek sunan Gaziburma Mustafa’nın menüsüne buradan ulaşabilirsiniz.

Şile baklava siparişi vermek istiyorsanız, Pendik’e gelerek tek şubemizde siparişinizi vermeniz gerekmektedir.

  • İnternet sitemiz üzerinden canlı destek ile iletişime geçerek,
  • veya telefon numaramızdan bize ulaşarak siparişinizi ulaştırabilirsiniz

Fakat, henüz servisimizi Şile’ye kadar genişletemedik. Şimdilik sadece belli ilçelere hizmet verebiliyoruz. Şile baklava siparişi vermek istiyorsanız, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubemize gelmeniz gerekmektedir. Şubemizde sizleri ağırlamayı dört gözle bekliyoruz!