Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Billuriye

Billuriye, tamamen Gaziburma Mustafa’ya has bir lezzet. Eğer daha önce bir yerde kendisiyle karşılaştıysanız sizi asıl evinde, Gaziburma Mustafa’da bekliyor olacak. Sevenlerinizle birlikte dönüş yolunda sadece lezzet konuşmak isteyenlere sunduğumuz bu özel tatlıyı merak etmiyor musunuz?

Şerbetli tatlı seven takipçilerimizin mutlaka denemesi gereken bir tatlı olan billuriye, görüntü itibariyle künefeyi ya da kadayıfı andırsa da çok iştah açıcı bir lezzete sahiptir. Genel anlamda şöhreti künefenin gerisinde kalmış olsa da, aynı durumdan lezzeti için bahsetmek büyük haksızlık olacaktır. Yapımı için tel kadayıfı, antep fıstığı ve şerbeti gereken bu tatlıyı evde kendiniz bile yapabilirsiniz. Fakat, lezzeti Gaziburma Mustafa’da tadacağınız billuriyenin yanından bile geçemeyecektir. Yıllardır yaparak, bu konuda uzmanlaşmış ustalarımız tarafından özenle hazırlanan billuriyeyi, Pendik’te bulunan tek şubemize gelerek tadabilirsiniz.

Çok bilinen bir lezzet olmasa da, özellikle Gaziburma Mustafa’nın hazırladığını yedikten sonra bir daha aklınızdan çıkaramayacağınız bir lezzet. Güneydoğu Anadolu bölgesine ait bir tatlı olan billuriyeyi, İstanbul’a getirerek, İstanbul halkına sunan Gaziburma Mustafa’dan bu lezzeti tatmalısınız. Sadece cevizli baklava, fıstıklı baklava, burma kadayıf gibi popüler olan tatlıların en iyisini yapmakla kallmayan kalmayan Gaziburma Mustafa, aklınıza gelebilecek her çeşit tatlı için de İstanbul’da bulabileceğiniz en lezzetli adrestir.

Çok popüler olmayan bu lezzeti İstanbul’a getirerek, müşterilerinin hizmetine sunan Gaziburma Mustafa, bir.ok konuda olduğu gibi bu konuda da İstanbul’da öncülük etmektedir. Lezzetli tatlı deyince İstanbul’da insanların aklına ilk gelen adres olan Gaziburma Mustafa, Pendik’te bulunan tek şubesinde bu ve birçok tatlıyı daha siz damak tadını bilen müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Müşterilerine sunduğu tatlı çeşitliliği sadece ünlü olduğu birkaç tatlıyla sınırlı kalmayan Gaziburma Mustafa, menüsünde bulunan ve ürettiği her tatlı konusunda çok iddialıdır. İstanbul en iyi tatlı yapan yeri diye ufak bir soruşturma yaptığınız zaman duyacağınız cevapların başında gelir Gaziburma Mustafa. Sadece baklavasıyla, kadayıfıyla, billuriyesiyle değil, daha birçok tatlı konusunda da İstanbul’un en iyisidir. Bu geniş tatlı yelpazemize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ürün çeşitlerimizi görüp, damak tadınıza en çok uyanı seçtikten sonra tek yapmanız gereken Pendik’teki şubemize gelip bir porsiyon sipariş etmektir!

Fiyat: 220₺