Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Ümraniye Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi

Ümraniye Baklava Tavsiyesi

Ümraniye Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi

Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası’nın nispeten yeni sayılabilecek ilçelerinden birisidir. Sanayi bölgesinin gelmesiyle nüfusu çok artan Ümraniye, 1987 yılında Üsküdar’dan ayrılarak ilçe olmuştur. İlk yerel seçim 1989 yılında gerçekleştirilmesine rağmen, Ümraniye belediyesi 1963 yılında, yani ilçe olmadan 24 yıl önce kurulmuştur. Ümraniye’de çok fazla tatlıcı bulunur, bu kadar seçenek arasında size net bir öneri veremeyiz. Fakat Ümraniye baklava siparişi vermek istiyorsanız ve ilçeden dışarı çıkmak sizin için problem değilse; adresiniz Gaziburma Mustafa.

1940 yılında Üsküdar’a bağlı olan Ümraniye’nin nüfusu 501 olarak ölçülmüştür. 1955 yılında ise 1781 kişilik nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Nüfus artışı sebebiyle Üsküdar’dan ayrılan Ümraniye, zamanla Üsküdar’ın nüfusunu da geçmiştir. Yaklaşık 500 bin kişilik nüfusa ev sahipliği yapan Üsküdar, 2019 sayımlarında 710 bin kişilik nüfusu olduğu belirlenen Ümraniye’nin gerisinde kalmıştır.

Hızlı sanayileşme ile nüfusu artan Ümraniye nüfusunun bugün yarısından fazlası hizmet sektöründe çalışmaktadır. İlçede en fazla çalışan sektör hizmet sektöründedir ve hızla gelişmektedir. Hızlı nüfus artışının getirdiği şehirleşme ile birlikte tarımla uğraşan kişi sayısı ise ilçe nüfusunun neredeyse yüzde 1’ine yakındır.

Ümraniye’de hizmet sektöründe halka hizmet veren işletmelerden bir tür de baklavacılar ve tatlıcılardır. Bu baklavacılarda cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi baklava türleri bulunur. Tatlıcılarda ise sütlü nuriye, magnolia, tulumba, şekerpare, katmer gibi tatlı çeşitleri satılır. Ümraniye halkı canı tatlı çektiğinde bu dükkanlardan alışveriş yapar. Ümraniye’de bulunan tatlıcılar hakkında bir şey söyleyemem fakat İstanbul baklava tavsiyesi isteyenler, İstanbul en iyi baklava arayan insanlar için önerebileceğim tek yer Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa’dır.

Online Baklava Siparişi ve Gaziburma

Ümraniye’de ikamet eden, veya Ümraniye’de çalışan ve canı tatlı çeken insanlar sıklıkla bulunur. Uzun mesai saatlerinin ardından yorulan insanlar, bu yorgunluklarını tatlıyla takviye etmek isterler. Bu ihtiyacı karşılamak için Ümraniye’de pek çok işletme bulabilirler. Antepsan Baklava, Faruk Güllüoğlu Baklava gibi baklava zincirlerinin şubeleri Ümraniye’de bulunur.

En güzel ve lezzetli baklavaları arıyorsanız, bunu Pendik’te bulabilirsiniz. Otuz yılı aşkın süredir Pendik’te tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, misafirlerine en iyi baklava hizmetini sunmak için gecesini gündüzüne katmaktadır. Cevizli ve fıstıklı baklavanın yanı sıra, menüsünde onlarca çeşit tatlı bulunur Gaziburma Mustafa’nın. Bu tatlılardan bazıları şunlardır:

Gaziburma Mustafa’dan sipariş vermek istiyorsanız, 3 yöntem kullanabilirsiniz:

  • Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubemize gelerek tatlınızı isteyebilir,
  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak sipariş verebilir,
  • Canlı destek ile iletişime geçerek lezzeti tadabilirsiniz.

Ümraniye baklava siparişi vermek isteyenler için seçenekler olduğunu söylemiştik. Online baklava siparişi dağıtmaya başlayan Gaziburma Mustafa, henüz bu hizmeti Ümraniye’ye kadar genişletemedi. Gaziburma Mustafa araçları, yakın çevredeki belli ilçelere hizmet vermektedir. Tek şubemize gelerek lezzeti yerinde tatmamanız için ise hiçbir sebep bulunmuyor, sizleri Pendik’e bekliyoruz!