Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Havuç Dilimi

Havuç Dilimi

Daha önce tatlıcıların vitrinlerinde sık sık gördüğünüz ve canınızın çektiği havuç dilimi tatlısı, Gaziburma Mustafa’nın maharetli ustalarının elinden çıkmış bir halde sizleri bekliyor. Bir kere geldikten sonra asla bırakamayacağınız Gaziburma Mustafa lezzetlerinden birisi daha karşınızda!

Baklava denilince aklımıza genelde dökdörtgen şeklinde bir tatlı gelir. Birçok yörede ve usulde dikdörtgen şeklinde yapılan baklava tatlısı, insanlara kendini bu şekilde tanıtmıştır. Sanata yorum getirildiği gibi, mutfakta yaptıklarımıza da yorum katılması gerektiğini düşünen aşçılar, karşımıza havuç dilimi baklavayı çıkardı. İlk ortaya çıktığı günden beri ortalığı kasıp kavuran havuç dilimi, onlarca farklı işletme, restoran, lokanta ve tatlıcı tarafından farklı şekillerde yapıldı ve müşterilere sunuldu. Fakat her zaman en iyisini arayan, damak tadını bilenler için adres hiçbir zaman değişmedi. Her tatlısında olduğu gibi havuç dilimi baklavada da en yüksek kaliteyi müşterilerine sunuyor Gaziburma Mustafa.

Otuz yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa’nın en popüler tatlısı her zaman baklava olmuştur. Yaptığı enfes cevizli baklava ve fıstıklı baklavalarla adını duyuran Gaziburma Mustafa, bilinenin aksine sadece baklava konusunda en iyisi değildir. ‘Light baklava’ diyebileceğimiz sütlü nuriye, farklı bir şekilde servis edilen ‘havuç dilimi’ gibi farklı baklava türlerinde de her zaman İstanbul içinde en lezzetli ve en çok tercih edilen yer olmuştur.

Her Tatlının En İyisi Gaziburma Mustafa’da

Çoğu zaman tek şubesinin önünde sıra olan, insanların tatlılarının lezzetine erişmek için sabahın erken saatlerinde gelerek sıraya girdiği Gaziburma Mustafa’nın, müşterilerine sunmak üzere onlarca çeşit farklı tatlısı bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında sütlü nuriye, magnolia, cevizli baklava, fıstıklı baklava, saray sarması, sarığı burma gibi enfes tatlılar bulunur. Sizlere sunduğumuz her tatlı için oldukça iddialı durumdayız, ve kalitemiz ünümüzden ve hakkımızda yapılan yorumlar tarafından tescillenir. Sunduğumuz tatlı çeşitlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Listeden damak tadınıza en uygun olan tatlıyı seçebilir ve sıraya girmeyi göze alarak şubemize gelebilir, bir porsiyon sipariş edebilirsiniz. Tabağınız bittikten sonra artık dünya sizin için aynı olmayacak. Her zaman en lezzetlisini arayacaksanız ve geleceğiniz yer tekrar Gaziburma Mustafa olacak.

Fiyat: 220₺