Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Üsküdar Baklava Siparişi

Üsküdar Baklava Siparişi - Fıstıklı Baklava

Üsküdar Baklava Siparişi

Üsküdar Baklava Tavsiyesi

Kız Kulesi

Üsküdar, İstanbul anadolu yakasının en güzel ilçelerinden birisidir. Boğazın doğu kıyılarında uzanan Üsküdar, enfes boğaz manzarasıyla insanları büyülemektedir. 2012 yılında yapılan nüfus sayımına göre 535.916 nüfusu olan Üsküdar, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisidir. Düzenli olarak kalkan Üsküdar-Beşiktaş, Üsküdar-Eminönü vapurlarına binerek, cüzdan dostu, keyifli bir boğaz turu yapabileceğinizi de unutmayın. Üsküdar, tatlıcılar konusunda da oldukça zengin bir ilçedir. Canınız fıstıklı baklava, cevizli baklava çekerse Üsküdar’da bir çok seçenek bulunuyor. Üsküdar baklava siparişi vermek isterseniz seçenekleriniz bol, fakat İstanbul’un en iyi baklavası; Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa’da yapılıyor.

Üsküdar, tarihiyle de zengin bir ilçedir. Osmanlı, tarihi yarımada bölgesini kapsayan Konstantinopolis’i fethetmeden yaklaşık 100 yıl önce, şu an Üsküdar’ın bulunduğu bölgeyi fethetmiştir. İstanbul’un fethedilmesinde, Üsküdar’ın fethi çok önemli olmuştur.

Üsküdar’ın eskiden Kartal ilçesi ile sınırları bulunurdu. Zamanla Çamlıca, Bulgurlu, Ümraniye gibi mahallelerinin çok fazla büyümesiyle bölünmüştür. Çamlıca baklava siparişi, Bulgurlu baklava siparişi, Ümraniye baklava siparişi vermek isteyenler için de en iyi seçenek Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa’dır.

1950’lerde bölgede sanayileşmenin artmasıyla nüfusu çok fazla artan Üsküdar, 1985’te İstanbul’un en kalabalık bir kaç ilçesinden birisiydi. Ümraniye gibi, Üsküdar içinde bulunan mahallelerin fazla büyümesi ve Üsküdar’dan ayrılmasıyla, günümüzde nüfusu geçmişe göre daha az olan az sayıda ilçeden birisidir.

Başlıklar

Üsküdar Baklava Siparişi İçin Yapmanız Gerekenler

Üsküdar’da çok sayıda baklava ve tatlı satışında bulunan işletme bulunmaktadır. Fakat, İstanbul’un en iyi baklavacısı Pendik Batı Mahallesi’nde Gaziburma Mustafa’da yapılmaktadır. Canı baklava isteyen Üsküdar sakinlerinin, belediye otobüsü veya daha iyi bir seçenek olan Marmaray ile Pendik’e gelmelerini öneririz.

Üsküdar Online Baklava Siparişi

Pendik Batı Mahallesi’nde 30 yılı aşkın süredir tek şubesinde hizmet veriyor Gaziburma Mustafa. Online baklava siparişi verme seçeneği ise henüz yeni. Menümüzde bulunan baklava veya sütlaç, künefe, billuriye gibi tatlıların siparişini vermenin artık birden fazla yolu var.

  • Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubemize gelerek tatlınızı yerinde tadabilir,
  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak siparişinizi iletebilir,
  • Canlı destek ekibimizle iletişime geçerek baklavanızı evinize isteyebilirsiniz.

Üsküdar baklava siparişi vermek, artık eskisinden daha kolay. Faruk Güllüoğlu ve Emiroğlu Baklava gibi zincir baklavacıların şubeleri Üsküdar’da bulunsa da, lezzete ulaşmak için Gaziburma Mustafa bir numaralı seçenek. Buradan görebileceğiniz servis ağımıza, henüz maalesef Üsküdar’ı ekleyemedik. Fakat en lezzetli baklavaları tatmak istiyorsanız, şubemize gelerek siparişinizi verebilirsiniz!

Post a Comment