Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Sütlaç

Sütün, pirincin ve lezzetin buluşma noktası: Sütlaç. Bu eşsiz güzellikteki geleneksel Türk tatlısını yemek için sizleri Gaziburma Mustafa Pendik şubesinde bekliyor olacağız. Şubemizden ayrıldığınızda pişman olduğunuz tek şey, neden tatlıyı bugünlük fazla kaçırdığınız olacak.

Sütlü tatlıların prensi diyebileceğimiz bir tatlı olan sütlaç, hafif ve çok lezzetli olması sebebiyle çok sevilen bir tatlıdır. Kalorisi düşük olan bu tatlı, damak tadına düşkün olanların yanı sıra, diyet yapan, fazla kalori almak istemeyenlerin de gözde tatlısı. Yemekten sonra, çayın yanında, veya sadece canınız çektiğinde tüketebileceğiniz bu tatlı, birkaç kolay ulaşılabilir malzemeyle evde bile yapılabilir. Bu malzemeler pirinç, pirinç unu, süt, su ve toz şekerdir. Bu malzemeleri mahallenizin bakkalından veya bir süpermarketten temin ederek evde kendi sütlacını yapabilirsiniz.

Evde kendi yaptığınız sütlaçların da lezzeti sizin için olağanüstü olacaktır şüphesiz. Kendi emeğinle ve kendi sevgini katarak yaptığınız bir şeyin lezzetli olmaması düşünülemez zaten. Fakat evde yapacak vaktiniz yok ve iflah olmaz bir sütlaç aşığı iseniz, satın alabileceğiniz sütlaçların en iyisini nerede bulabileceğinizi söyleyeceğim size.

Otuz yılı aşkın süredir tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, onlarca çeşit tatlı konusunda İstanbul’da bulabileceğiniz en lezzetli adrestir. Bu tatlılar arasında ise birkaç tanesi özellikle öne çıkar. Bunlardan birisi sütlaç tatlısıdır. Ustalarımızın uzun deneyimleri sonucunda daha da iyi bir hale gelen sütlacımız, tüm İstanbul’da bir numaradır. Hazırlandıktan sonra fırınlanan sütlacımız, siz damak tadını bilen müşterilerimizin her zaman hizmetindedir.

Gaziburma Mustafa’nın bayrak tatlısı diyebileceğimiz, Gaziburma Mustafa denince akla ilk gelen ve bir nevi şöhretini de borçlu olduğu tatlı baklavadır. Uzun yıllardır İstanbul en iyi baklava hizmetini veren Gaziburma Mustafa’nın, İstanbul’un en iyisi olduğu tatlı sadece baklava değildir. Sütlaç, fırında sütlaç tatmak isteyen müşterilerimizin de İstanbul’daki en iyi seçeneğidir. Baklava, sütlaç ve daha birçok tatlımıza ulaşmak buraya tıklayabilirsiniz. Menümüzden damak tadınıza en uygun tatlıyı seçtikten sonra Pendik’te bulunan şubemize gelip bir porsiyon sipariş edebilir, telefon numaramızdan bize ulaşabilir ya da sitemizde bulunan Canlı Destek kısmını kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Afiyet olsun!

Fiyat: 17₺