Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Cevizli Baklava

Gaziburma Mustafa’yı Gaziburma Mustafa yapan; en özel, en leziz ve en unutulmaz lezzet ile karşınızdayız. Karşınızda Cevizli Baklava (Mutfağımızda, tabi ki fıstıklı baklava da bu tanımlamaya dahil tutuluyor.) Gaziburma Mustafa’nın enfes Cevizli Baklavasını bir kez tattıktan sonra, internette ve sokakta hakkımızda neden bu kadar olumlu yorumlar yapıldığını anlayacaksınız. Sevenlerinizi güzel bir tatlı deneyimi ile mutlu etmek, kendinizi tatlı keyfi ile ödüllendirmek için Baklava çeşitlerimizi mutlaka denemelisiniz.

Cevizli baklava, özellikle Gaziantep şehrimizde çok güzel yapılan ve çok lezzetli olan bir tatlıdır. Yufkaların oklava yardımıyla inceltilmesi, ve bu yufkaların arasına tercihe göre mealzemeler koyulmasıyla lezzetli bir hale gelen baklava, üzerine dökülen şerbeti ile son halini alır. Baklava tatlısı, son birkaç on yılda Gaziantep’ten çıkıp, diğer şehirlerimizde de tatlıcılar tarafından servis edilmeye, müşteriler tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır. İstanbul’da da müşterilerine baklava servis eden yüzlerce işletme bulunmaktadır. Fakat İstanbul’daki en güzel cevizli baklava yapan işletmeyi sorduğunuz zaman, alacağınız cevap barizdir. Gaziburma Mustafa.

Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle cevizli baklavasının ünü o kadar yayılmıştır ki, bazı günlerde kapısında sıra olmaktadır. Bu eşsiz lezzeti Gaziantep’ten İstanbul’a getiren Gaziburma Mustafa, kuruluşundan beri lezzet konusunda İstanbul’daki diğer baklavacılara önderlik etmektedir.

Yola çıktığımız günden bu yana, Gaziburma Mustafa’nın bugünkü haline gelmesini sağlayan tatlıların en başında gelir baklava. İstanbul’da neredeyse her yerde bulunan baklavacılar arasından sıyrılıp, en tepeye yerleşmesi de bu eşsiz lezzeti sayesinde olmuştur. Bir gelenin bir daha bırakamadığı, lezzetini tadanların nerede olurlarsa olsunlar, sadece Gaziburma Mustafa’nın leziz tatlıları için, özellikle baklava, tekrar tekrar Gaziburma Mustafa’ya geldiği bilinmektedir.

Tatlı Çeşitlerimiz

Sadece baklavalarıyla değil, diğer çeşit tatlılarıyla da insanlara çok lezzetli deneyimler sunan Gaziburma Mustafa, İstanbul’da tatlı yemek istediğiniz zaman uğramanız gereken adrestir. Sütlaç, revani, havuç dilimi, sütlü nuriye ve ismi buraya sığmayacak pek çok tatlıyı daha hizmetinize sunar.Hizmetinize sunduğumuz diğer tatlılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Linke tıklayıp çeşitlerimizi gördükten sonra, şubemize gelip bu enfes tatlıları deneyebilirsiniz.

Fiyat: 160₺