Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Pendik’te Baklava Yemek

Pendik'te Baklava Yemek

Pendik’te Baklava Yemek

Pendik'te Baklava Yemek

Pendik’te Baklava Yemek

Pendik’te baklava seven insanların aklına gelen ilk adres Gaziburma Mustafa’dır. Sadece Pendik’te değil de, aynı zamanda Kartal’da baklava yemek istediğinizde de Gaziburma Mustafa ilk seçenektir. İstanbul Anadolu Yakası’nda toplu taşıma sistemleri çok çeşitlidir. Otobüs duraklarına çok yakın olan Gaziburma Mustafa’ya ulaşmak her yerden çok kolaydır. Yüksek Hızlı Tren’e binip Pendik durağında indiğinizde Gaziburma Mustafa’ya 5 dakikalık yürüme mesafesinde olursunuz. Kadıköy’den, Bostancı’dan, Maltepe’den trene binerek en fazla yarım saatlik bir yolculukla Pendik’te baklava yemeye çok yaklaşırsınız.

Türkiye’de en sevilen tatlı çeşitlerinden birisi olan baklavaya Anadolu yakasının her tarafındaki insanlar tarafından yoğun ilgi gösterilir. Evde yapması zor olan bir tatlı türü olduğu için genellikle dükkanlarda satılan baklavanın en iyisi Gaziburma Mustafa’da bulunur. Anadolu yakasının dört bir tarafından tatlı severler Pendik’te baklava yemek için Gaziburma Mustafa’ya gelirler. Kartal’da baklava yemek isteyenler için de aynı durum söz konusudur.

Türkler tatlı yemeyi çok seven insanlardır. Eski zamanlardan beri tatlı yemeyi seven Türkler, özellikle baklavaya bayılırlar. Özellikle bayramlarda herkesin sofrasında görmek ve misafirlerine ikram etmek istediği tatlı olan baklavanın en popüler iki çeşidi cevizli ve fıstıklı baklavadır. Bu zamanlarda Pendik’te baklava talebi tavan yapmaktadır. Pendik’e yakın olduğu ve benzer insanlar yaşadığı için Kartal’da baklava isteği de artmaktadır. Müşterilerinin isteklerini çok iyi bilen Gaziburma Mustafa, bayramlarda insanları baklavasız bırakmamak için gece gündüz çalışmakta ve hizmet vermeye her zaman devam etmektedir.

Pendik’te Baklava Yemek İstersek Nerede Yemeliyiz?

Anadolu yakasındaki tatlı isteği ve baklava sevgisi çok yüksek olan halk, Pendik’te baklavaya ulaşmak için akın akın Gaziburma Mustafa’ya gelmektedir. Aynı zamanda Kartal’da baklava yemek isteyen insanların da sadece beş dakikalık tren yolculuğu mesafesinde olan Gaziburma Mustafa tercih edilmektedir. Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi Pendik çarşının içinde çok merkezi bir konumda bulunmaktadır. Tren istasyonuna ve otobüs duraklarına 5 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Tek şubesinde müşterilerine en iyi hizmeti veren Gaziburma Mustafa, baklava yemek isteyenlerin uğrak yeridir. Eşsiz tadıyla, mükemmel sunumuyla,güler yüzlü çalışanlarıyla ve şık şubesiyle bütün baklava severler için Pendik’te baklava, Gaziburma Mustafa ile aynı anlama gelmektedir.