Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Küçükçekmece Baklava Siparişi

Küçükçekmece Baklava Siparişi - Fıstıklı Baklava

Küçükçekmece Baklava Siparişi

"<yoastmark

Küçükçekmece baklava siparişi, cevizli baklava ve fıstıklı baklava ile birlikte baktığımızda çok revaçtatır. 770 bine yakın nüfusuyla İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisidir, ve bu nüfus beraberinde pek çok hizmeti de istemektedir. Ufak çaplı bir ülke nüfusuna sahip Küçükçekmece, buna uygun olarak hizmet sektörünü de çok geliştirmiştir.

Ülkemizde en popüler tatlılardan birisidir baklava. Osmanlı zamanında saraylardan çıkan bir tatlı, cumhuriyet ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına yayılmıştır. Çıktığı yer olan İstanbul’da popülerliğini de günümüzde hala korumaktadır. Artık saraylardan çıkmış, halkın mutfağına girmiş bir tatlıdır. Yufka, baklava şerbeti ve birkaç malzeme ile birlikte evlerinizde baklava keyfini yaşayabilirsiniz. Keyfinize göre ceviz veya fıstık ekleyerek de fıstıklı baklava veya cevizli baklava elde edebilirsiniz.

Eğer evde yapmakla uğraşmak istemiyorsanız, baklavayı sipariş ederek de deneyebilirsiniz. İstanbul’un genelinde sayısını binlerle ifade edebileceğimiz kadar fazla baklavacı bulunmaktadır. Küçükçekmece’den başlamak gerekirse, Örnek Anteplioğlu Baklava, Gaziantepli İmamoğlu Baklava gibi, önemli baklavacılardan sipariş verebilirsiniz.

Yenibosna baklava siparişi vermek isteyenler de, aynı şekilde Küçükçekmece merkeze gelerek bu dükkanlardan, ve burda ismini anamadığımız diğer yüzlerce mekandan sipariş verebilirler.

"<yoastmark

Küçükçekmece Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi – Gaziburma Mustafa

Dediğimiz gibi, baklavayı, ve diğer tatlıları deneyebileceğiniz İstanbul’da onlarca mekan bulunur. Ama eğer buradaysanız siz en iyisini arıyorsunuz demektir. Hayatta her zaman en üst seviyedeki deneyimleri tatmak istiyorsanız adresiniz Gaziburma Mustafa.

30 yılı aşkın süredir tek şubesinde misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyor Gaziburma Mustafa. Tüm popülerliği ve misafirlerinin teveccühüne rağmen, tek şube politikasından asla çıkmamıştır. Fakat son zamanlarda devreye soktuğu hizmeti ile, online baklava siparişi evlere kadar getirmektedir. Evinizde oturuyor ve canınız fıstıklı baklava çekiyorsa, Gaziburma Mustafa’yı aramaktan çekinmemelisiniz.

Gaziburma Mustafa’yı daha önce duyduysanız, cevizli baklava veya fıstıklı baklavası ile kulağınıza gelmiş olması yüksek ihtimal. Fakat menümüzde baklavanın yanı sıra, onlarca çeşit tatlı bulunur. Bu tatlılardan bazıları şunlardır:

  • sütlü nuriye
  • sütlaç
  • katmer
  • burma kadayıf
  • saray sarması

Telefon numaramızdan bizi arayarak, veya internet sitemiz üzerinden canlı destekle iletişime geçerek, eviniz konforunda tatlı keyfi yaşayabilirsiniz. Küçükçekmece baklava siparişi, maalesef henüz servis ağımızın içinde bulunmamaktadır. Fakat buraya tıklayarak, hangi ilçelere günün hangi saatlerinde hizmet götürdüğümüzü öğrenebilirsiniz.

Post a Comment