Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Esenyurt Baklava Siparişi

Esenyurt Baklava Siparişi

Esenyurt Baklava Siparişi

Esenyurt Baklava Siparişi

Gaziburma Mustafa ismini daha önce mutlaka duymuşsunuzdur. Arkadaş sohbetlerinde baklava ismi geçince, içerden birisi mutlaka ‘Abi Gaziburma Mustafa’nın fıstıklı baklavasını denemeden ölme.’ diye bir öneride bulunur. Eğer böyle bir ortama denk gelmediyseniz, biraz şanssız olduğunuzu söyleyebilirim. Ama üzülmeyin, geç kalmış sayılmazsınız. Geç olsun, güç olmasın. İstanbul’un neresinde olursanız olun, Gaziburma Mustafa’dan ne kadar geç haberiniz olmuş olursa olsun, biz size hizmet etmek için bekliyoruz. Tek şubemizin bulunduğu Pendik’e uzak bile olsanız, mesela Esenyurt’ta bile olsanız, lezzetli tatlılarımıza ulaşabilirsiniz. Esenyurt baklava siparişi vermek istiyorsanız, yazımızın devamını okumanızı öneririz.

Başlıklar

İstanbul’da Baklava Nerede Yenir?

İstanbul, binlerce yıldır dünyanın kültür ve mutfak merkezlerinden birisi olmuştur. Hem dünyanın, hem Türkiye’nin mutfak modasını belirlemiş, hem etkilenmiş, hem de etkilemiştir. Türkiye’nin 81 ilinin her birisinin kendi kültürü, kendi mutfağı vardır. Her kültüre ait farklı tatlılar, mutfağımızın zenginliğini oluşturur ve lezzetini geliştirir. Baklava, en popüler tatlıların başında gelir. Fıstıklı, cevizli gibi baklava çeşitleri Türkiye çapında en sevilen tatlılardan olmuşlardır her zaman.

Bu kadar sevilen bir tatlının, İstanbul gibi Türkiye’nin merkezi diyebileceğimiz bir şehirde bulunmaması söz konusu olamaz tabi. Baklava zincirleri, baklava satılan dükkanları İstanbul’un dört bir yanında bulabilirsiniz. İstanbul’da canınız baklava çektiği zaman, kendinizi yokluk içinde bulmanız pek zordur.

Sadece baklava olsun, nasıl olduğu fark etmez diye düşünüyorsanız, bu seçenekler arasında değerlendirmeler yapabilirsiniz. Fakat, damak tadınıza düşkün biri iseniz ve ben baklava yiyeceksem, en iyi baklavayı yemeliyim diye düşünüyorsanız, sizin adresiniz Gaziburma Mustafa.

Misafirlerimizden aldığımız güzel yorumlar, bizi her gün daha iyi olmaya itiyor. Otuz yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan şubemiz, tek şubemizdir. Lezzetimizin garantisi de buradan gelir. Şubeleşme yöntemine gidip lezzetimizden vazgeçmek yerine, sizlere en iyi lezzeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Esenyurt Baklava Siparişi - Müşteri Yorumları

Esenyurt Baklava Siparişi

Otuz yılı aşkın süredir tek şubesinden hizmet veren Gaziburma Mustafa, en iyi tatlıları denemek isteyenler için artık evlere servis de yapıyor. Onlarca çeşit tatlımızı, aşağıdaki yöntemleri kullanarak sipariş edebilir ve evinizin konforunda tatlıya doyabilirsiniz:

  • Pendik’te bulunan tek şubemize gelerek tatlılarımızı deneyebilir,
  • İnternet sitemizde bulunan canlı destek yardımı ile sipariş verebilir,
  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak evlere servis hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Evlere servis hizmetimiz, maalesef henüz tüm İstanbul’u kapsamamakta. Pendik ve çevresindeki ilçelerin dahil olduğu bir ağa siparişlerinizi getirebiliyorsunuz. Esenyurt baklava siparişi vermek istiyorsanız, Instagram sayfamızdan bizi takipte kalın ve bu hizmete başladığımızda anında haberdar olun. Eğer o kadar sabırlı değilseniz, Pendik’te bulunan tek şubemize gelerek cevizli baklavanın en güzelini yiyebilirsiniz!