Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Kağıthane Baklava Siparişi

Kağıthane Baklava Siparişi - Burma Kadayıf

Kağıthane Baklava Siparişi

Kağıthane Baklava Siparişi - Havuç Dilimi

Kağıthane Baklava Siparişi – Havuç Dilimi

Kağıthane, İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisidir. Levent, 4. Levent, Şişli gibi İstanbul’un kalbinin attığı yerlere yakınlığı ile ön plana çıkmaktadır. Beşiktaş, Eyüpsultan gibi ilçelere de aynı zamanda yakındır. Kağıthane deresi de bu bölgede bulunur ve yerleşim bu derenin etrafında gerçekleşmiştir. Kağıthane, 400 bin kişilik nüfusu ve etrafındaki ilçelerin popülerliği sebebi ile, çok fazla insanın ziyaret ettiği bir ilçedir. Kağıthane baklava siparişi, tatlı siparişi tarzında boğazınıza yönelik sipariş vermek istiyorsanız, pek çok seçenek bulabilirsiniz.

Kağıthane’nin popüler konumu, içerisindeki hizmetlerin de gelişmesini sağlamıştır. Her türlü dükkan, hizmete ulaşılabilir. Yeme içme sektörü, özellikle çok gelişmiştir. Restoranlar, kafeler, lokantalar her çeşitte yemek isteyen insanlara hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin dört bir tarafından ünlü olan tatlıları, Kağıthane’de de bulabilirsiniz. Bu tatlılara cevizli baklava, fıstıklı baklava, sütlü nuriye örnek verilebilir. Kağıthane’de pek çok tatlıcı bulabilirsiniz. Bu baklavacılara Samet Usta, Güllüoğlu, Fıstıkkent Baklava Cafe gibi örnekler verilebilir. En sevilen tatlılardan birisi olan baklavaya, her yerde olduğu gibi Kağıthane’de de bu dükkanlar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Baklava Siparişi - Burma Kadayıf

Kağıthane Baklava Siparişi – Burma Kadayıf

Gaziburma Mustafa – Kağıthane Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi Nasıl Verilir?

Gaziburma Mustafa, 30 yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Hizmetini, 30 yılı aşkın süredir tek şubesinden müşterileriyle buluşturmaktadır. Hakkımızda misafirlerimizin bize gösterdiği teveccüh sayesinde, her gün daha iyisini yapmaya motive olmaktayız. Kuruluşumuzdan beri tek şubemizle devam etmekte olup, lezzetimizin kalitesini düşürmemek adına tek şube ile devam etmekteyiz. Hatta tek şubemiz, ‘Tek şube, tek lezzet’ parolası ile sloganımız haline bile gelmiştir.

Halkın gösterdiği yoğun ilgi ve teveccüh sayesinde, hizmetlerimizi daha da geliştirmeyi şiar edinmiş bulunmaktayız. Daha fazla insanı lezzetli cevizli baklava, fıstıklı baklavalarımızla buluşturmak amacıyla, artık sadece şubemizden değil, internet üzerinden online, ve telefon üzerinden de sipariş almaya başladık.

Menümüzde bulunan onlarca çeşit tatlıdan birisini tercih edebilir, bu tatlıları evinizin konforunda Gaziburma Mustafa kalitesiyle tadabilirsiniz.

İstanbul’un henüz sadece çeşitli ilçelerine hizmet verebiliyoruz. Bu ilçelerden bazıları şunlardır:

  • Pendik
  • Kartal
  • Maltepe
  • Sultanbeyli
  • Gebze

Maalesef henüz Kağıthane baklava siparişi vermek isteyenler için bir hizmet sunamıyoruz. Ama bu amaç ile her gün daha fazla çalıştığımızdan şüpheniz olmasın.