Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Güngören Baklava Siparişi

Güngören Baklava Siparişi - Sütlü Nuriye

Güngören Baklava Siparişi

Güngören Baklava Siparişi - Sütlü Nuriye

Güngören Baklava Siparişi – Sütlü Nuriye

Güngören, İstanbul’un en küçük ilçesidir. Yüzölçümü bakımından en küçük ilçe olarak kayıtlara geçmiş olan Güngören, Avrupa Yakası’nda bulunur. Bakırköy’den ayrılması ile 1992 yılında ilçe haline gelmiştir. İstanbul’un neredeyse tüm bölgelerinde olduğu gibi, yoğun bir insan nüfusunu barındırır. Güngören baklava siparişi vermek isteyenler de, buna paralel olarak fazlalık gösterir. Güngören’de online baklava siparişi verebilir miyim sorusu pek çok kişinin aklına gelmiştir. Gaziburma Mustafa ile insanları İstanbul en iyi baklava hizmetine kavuşturmaya çalışıyoruz.

Tamamen şehir yapılaşması ile kurulmuş ilçede, kırsal alan bulunmamaktadır. Güngören’in birkaç mahallesini şöyle sıralayabiliriz:

  • Haznedar Mahallesi
  • Güneş Mahallesi
  • Mareşal Çakmak Mahallesi

Yufka ve şerbetin ana maddelerini oluşturduğu baklava, İstanbul’da ve genel Türkiye’de en popüler tatlılardandır. İçine eklenecek olan fıstık veya ceviz katkısı ile cevizli baklava veya fıstıklı baklava halini alır. Fıstıklı baklava, özel olarak seveni çok bulunan bir çeşittir. Online fıstıklı baklava siparişi vermek isteyenlerin fazla sayıda olduğunu görebilirsiniz. Gaziburma Mustafa, online tatlı siparişi konusunda sizlere hizmet sunuyor.

Tatlıcı olarak bildiğimiz dükkanlar, her tarafta bulunur. Canınız sütlaç çekerse, buna ulaşmanız İstanbul içinde hiç de zor olmaz. Ama, en iyi baklava veya en iyi tatlıyı istiyorsanız, biraz kazmanız gerekebilir. İnternetten yorumları okuyabilir, dostlarınıza cevizli baklavayı nerede yemeniz gerektiğini sorabilirsiniz. İstanbul’da alacağınız cevap büyük ihtimalle Gaziburma Mustafa olacaktır.

Güngören’de Gaziantepli Nasrioğlu Baklava, Gaziantepli Tekiroğlu Baklava gibi baklava markaları bulunur. Size istediğiniz hizmeti sunacaklardır. Fakat aradığınız farklı bir tat, olağanüstü bir lezzet ise, gelmeniz gereken Gaziburma Mustafa’dır.

Güngören Baklava Siparişi - Paket

Güngören Baklava Siparişi – Paket

Güngören Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi

Gaziburma, yeni adıyla Gaziburma Mustafa, 30 yılı aşkın süredir baklavada en iyisini arayanlar için hizmet vermektedir. Gaziantep fıstıklı baklava yemek istiyorsanız, Gaziburma Mustafa’yı mutlaka denemelisiniz.

Pendik’te bulunan tek şubesi ile hizmet veren Gaziburma Mustafa, artık internet üzerinden de sipariş alıyor. En iyi baklava hizmetine İstanbul’un neredeyse her köşesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz ilçeleri, buraya tıklayarak görebilirsiniz.

İnternet sitemizde bulunan canlı destek kısmı ile iletişime geçerek, veya telefon numaramızdan bize ulaşarak cevizli baklava siparişi verebilirsiniz. Güngören baklava siparişi vermek istiyorsanız, henüz hizmetlerimizi Güngören’e kadar genişletemediğimizi üzülerek belirtiyorum. Fakat hala, Pendik Kuşlu Park’ta bulunan tek şubemize gelerek baklava siparişinizi verebilirsiniz.