Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Gaziosmanpaşa Baklava Siparişi

Gaziosmanpaşa Baklava Siparişi - Burma Kadayıf

Gaziosmanpaşa Baklava Siparişi

Gaziosmanpaşa Baklava Siparişi - Burma Kadayıf

Gaziosmanpaşa Baklava Siparişi – Burma Kadayıf

Gaziosmanpaşa, daha kısa ismiyle GOP, İstanbul Avrupa Yakası’nın ilçelerinden birisidir. 480 bine yakın nüfusuyla İstanbul’un kalabalık bölgelerinden olan Gaziosmanpaşa’da, nüfus genç ve farklı yemekler yemeye meyillidir. Pek çok farklı yeme içme hizmeti veren işletme bulunur. Bu işletmeler arasında tatlıcıların sayısı da fazladır. Gaziosmanpaşa baklava siparişi vermek isteyenler için çok seçenek bulunur burada. Burada yaşayan, veya burayı ziyaret edenler için cevizli baklava yemek doğal bir istektir. İnsanların oturup bir dilim baklava yemesi için pandemi dönemine rağmen pek çok seçenek vardır.

Başlıklar

Gaziosmanpaşa – Fıstıklı Baklava Nerede Yenmeli ?

2007 yılında Arnavutköy ve Sultangazi’nin Gaziosmanpaşa’dan ayrılması ile GOP, Türkiye’nin en kalabalık ilçesi ünvanını kaybetmiştir. 2007 nüfus sayımına göre 1 milyonu aşkın insan Gaziosmanpaşa’da yaşamaktaydı. Pek çok ülkeden ve ülkemizdeki pek çok şehirden daha kalabalık nüfusa sahip olan Gaziosmanpaşa, haliyle çok genç bir nüfusa da sahiptir. Genç nüfus da deneyimlere açık insanlar demektir. Cevizli baklava ve fıstıklı baklavanın farklı çeşitlerini denemek isteyenler de bulunur demektir.

Bağlarbaşı Mahallesi ve Fevzi Çakmak Mahallesi’nde pek çok tatlıcı bulunur. Yine Gaziosmanpaşa genelinde, Faruk Güllüoğlu ve Etlioğlu Baklavalarının şubelerini bulabilirsiniz. Fıstıklı baklava denemek istiyorsanız, bu şubeleri deneyebilirsiniz. Fakat, damak tadına düşkün bir baklava aşığı iseniz, en iyi baklavanın peşinden koşacaksınız demektir. Baklava tavsiyesi veren insanlardan duyabileceğiniz üzere, Gaziburma Mustafa, İstanbul’da bu işin en iyisidir.

Gaziosmanpaşa Baklava Siparişi - Tatlı Tabağı

Gaziosmanpaşa Baklava Siparişi – Tatlı Tabağı

Gaziosmanpaşa Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi – Gaziburma Mustafa

Gaziburma Mustafa, otuz yıldan fazla zamandır, İstanbul’un Pendik ilçesinde hizmet vermektedir. Bir kere deneyenin bir daha vazgeçemediği lezzeti, internette hakkında verilen yüksek puanlarla, kalitesini tescillemiş bir markadır. Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubesi ile hizmet veren Gaziburma Mustafa, artık internet üzerinden online ve telefonla sipariş de almaktadır.

Menüsünde cevizli baklava ve fıstıklı baklavanın yanı sıra, magnolia, fıstıkzade, revani gibi tatlılar da bulunur. Bu tatlıların en lezzetlilerini tatmak istiyorsanız:

  • Pendik Kuşlu Park’ın yanında bulunan şubemize gelerek, yerinde deneyim fırsatına ulaşabilir
  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak, sipariş verebilir
  • İnternet sitemiz üzerinden canlı destek hattı ile irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz.

Maltepe, Kartal, Gebze gibi ilçelere hizmetimiz bulunur şu anda. Gaziosmanpaşa baklava siparişi vermek istiyorsanız, maalesef henüz o bölgeye sipariş götüremiyoruz. Fakat Pendik’e gelerek, lezzetin en güzeline ulaşabilirsiniz.