Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Fıstıkzade

Yıllardır antep tatlısı hayranlarının gönlünde özel bir yeri olan Dolama gibi, Fıstıkzade de Gaziburma Mustafa mutfağında beğeninize sunuluyor. Her çatalda hissedeceğiniz fıstık ve eşsiz sunum, Fıstıkzade tatlımızı benzersizleştiriyor. Yolunuz Gaziburma Mustafa’ya düştüğünde, bir dilim de olsa Fıstıkzade denemeden ayrılmamalısınız.

Fıstık tatlısı olarak da bilinen fıstıkzade, Gaziburma Mustafa’nın menüsünde yıllardır yerini korumaktadır. Fıstık taneleri hissedebileceğiniz eşsiz yapılmış tatlıları denemek için yapmanız gereken Gaziburma Mustafa’ya gelmektir. Her tatlıda olduğu gibi en iyisi Gaziburma Mustafa’dadır.

Yapımı için toz şeker, su, limon ve fıstık gereken bu tatlıyı tadabileceğiniz en güzel yer Gaziburma Mustafa’dır. Eşi benzeri olmayan lezzeti, İstanbul çapında dilden dile, kulaktan kulağa dolaşarak büyük üne kavuşmuştur. Baklava deyince akla ilk gelen yer olan Gaziburma Mustafa, akla ilk olarak gelme özelliği sadece baklavaya mahsus değildir. Onlarca çeşit tatlısıyla müşterilerine hizmet etmek isteyen Gaziburma Mustafa, tatlı portföyünü yıllar içinde geliştirmiştir. Bugün, her çeşit tatlı severin farklı damak tadlarına göre, ağzının tadına uygun bir tatlı bulabileceği menüye sahiptir.

Yapımı zahmetli ve meşakkatli bir tatlı olan fıstıkzade için, evinizde uğraşmanıza ve onca çabaya girmenize hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’ya gelerek, bir porsiyon sipariş etmektir. Bu fiyata böyle bir lezzeti denediğiniz için kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Sadece bulunduğu ilçe olan Pendik’te değil, İstanbul çapında insanlar tarafından en güzel tatlıları yaptığı bilinmekte olan Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir siz müşterilerin her daim hizmetindedir.

Müşterilerine sunduğu lezzetler sadece cevizli baklava,fıstıklı baklava, burma kadayıf, şöbiyet, billuriye, dolama, magnolia ile sınırlı değildir. Onlarca çeşit tatlıyı menüsünde bulundurur ve bu tatlıların her birinde İstanbul’da yaşayabileceğiniz en iyi deneyimi sunar. Bu onlarca çeşit tatlıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Buradan seçeceğiniz veya seçtiğiniz tatlıyı, fıstıkzadede olduğu gibi en iyisi Gaziburma Mustafa’da bulunduğu için, Pendik Gaziburma Mustafa’ya gelerek deneyimleyebilirsiniz. Otuz yıldır tek şubemizle hizmet verdiğimiz Pendik’te, kime sorsanız bizim dükkanımızı gösterecektir. En lezzetli tatlılara ulaşmak için Gaziburma Mustafa’ya gelin ve istediğiniz tatlıdan bir porsiyon ısmarlayın. Şimdiden herkese hoşgeldin diyoruz ve sizleri dört gözle bekliyoruz.

Fiyat: 260₺