Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Fatih Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi

Fatih Baklava Siparişi

Fatih Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi

Fatih Baklava Siparişi

Fatih Baklava Siparişi

Fatih baklava siparişi, İstanbul’un Fatih ilçesinde oturanların sık sık vermek istediği bir şeydir. 440 binlik nüfusu ile İstanbul’un önemli ilçelerinden birisi olan Fatih, Tarihi Yarımada olarak bilinen, eski İstanbul’un bulunduğu ilçedir. Osmanlı, onlardan önce de Bizans zamanlarında İstanbul bu bölge idi. Osmanlı zamanlarından beri mutfaklarımızda yer eden cevizli baklava, fıstıklı baklava, gibi baklava çeşitleri Fatih’te oldukça sevilir. Baklava tavsiyesi isteyenlerin favori yerlerinden birisi olan Fatih’te, eğer İstanbul en iyi baklava tatmak isterseniz, pek çok seçenek çıkar karşınıza.

Fatih İlçesi ve Baklava – Gaziburma Mustafa Siparişi Nasıl Veririz?

İlk paragrafta da söylediğimiz üzere, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesi, Suriçi bölgesini de içine alarak eski İstanbul dokusunun korunduğu yerlerden birisidir. Hem İstanbul Boğazı’na hem Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan bölge, Osmanlı döneminde imparatorluğun başkenti idi. Bugünde İstanbul için çok önemli bir ilçedir Fatih. Osmanlı geleneğinden geldiği üzere pek çok baklavacı, tatlıcı bulunur. Cevizli baklava ya da fıstıklı baklava yemek isterseniz, Fatih’te pek çok seçenek bulabilirsiniz.

Peki ya damak tadınıza çok önem veriyorsanız ve en güzel baklavaları yemek istiyorsanız, Fatih’te buna uygun bir yer var mıdır? Baklava tavsiyesi isteyenler için Fatih’te yeterli seçenek bulunur mu? Gaziantepli Belkıs Baklava, Ali Usta Burma Kadayıf & Baklava gibi pek çok dükkandan alışveriş yapabilirsiniz.

Damak tadınıza önem veren, İstanbul’un en güzel tatlılarını denemek isteyen biri iseniz, gelmeniz gereken yer Fatih’te değil maalesef. İstanbul’un diğer yakasına, Pendik’e gelmeniz gerekiyor. Gaziburma Mustafa, sizlere en iyi baklava hizmetini vermek için 7/24 hazır bekliyor.

Tek şubesi ile hizmet veren Gaziburma Mustafa, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunuyor. Pendik’e gelir iseniz Gaziburma Ünal ile karıştırabilirsiniz, fakat orijinal Gaziburma Mustafa, tek şubesi ile birlikte, Pendik Kuşlu Park’ta hizmet veriyor.

Fatih Baklava Siparişi - Börek

Fatih Baklava Siparişi – Börek

 

Fatih Baklava Siparişi – Telefonla Baklava Siparişi

Gaziburma Mustafa’nın fiziksel olarak tek şubesi bulunur, fakat lezzete ulaşmak istiyorsanız, şubeyi ziyaret etmekten başka seçenekler de mevcuttur. Baklavanın yanı sıra, sütlü nuriye, cevizzade, magnolia tatlılarının en iyilerini arıyorsanız da Gaziburma Mustafa’yı tercih edebilirsiniz. Menümüzde bulunan diğer tatlılardan bazıları ise şunlardır:

  • Sütlaç
  • Sarığı Burma
  • Saray sarması

Fatih baklava siparişi vermek istiyorsanız, maalesef hizmetlerimizi henüz Fatih’e kadar genişletemedik. Fakat Pendik’in çevre ilçelerinden bazılarına gelerek, telefon numaramızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Hangi ilçelere telefonla sipariş verdiğimizi ve hangi saatler içerisinde hizmet verdiğimizi görmek istiyorsanız, buraya bekliyoruz.