Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Bostancı Baklava Tavsiyesi

Bostancı Baklava Tavsiyesi

Bostancı Baklava Tavsiyesi

Bostancı Baklava Tavsiyesi

Bostancı Baklava Tavsiyesi

İstanbul’un güzide semtlerinden birisi olan Bostancı, tatlıcılar konusunda çok zengindir. Birden fazla baklava satan, ve genel olarak tatlı satan işletme bulunur ve bu işletmelerdeki baklavaların tadı gayet güzeldir. Bostancı’da bulunan insanların canı baklava veya tatlı çektiğinde bir sürü opsiyonu bulunur. Tavsiye isteyen insanlar da sık sık Bostancı’da nerede baklava yemeleri gerektiğini sorarlar. Bostancı baklava tavsiyesi isteyenler için maalesef Bostancı içinde bulunan bir yeri öneremeyeceğim.

Öneri isteyen insanların gitmesi gereken yer çoğu kişi tarafından malumdur. İstanbul en iyi baklava nerede diye soranlar, ve en iyi baklava deneyimini yaşamak isteyen için adres bellidir. Ama bu adres maalesef Bostancı’da bulunmaz. Bostancı’da bir sürü müşterilerine baklava ve tatlı satan işletme vardır fakat İstanbul en iyi baklava dediğimizde aklımıza gelen yerler Bostancı’da bulunan yerler değildir.

Bu durum sadece Bostancı’da öneri isteyenler için değil, Kadıköy baklava tavsiyesi, Orhantepe baklava tavsiyesi, Maltepe baklava tavsiyesi, Kızıltoprak baklava tavsiyesi, Kartal baklava tavsiyesi, Sultanbeyli baklava tavsiyesi, Caddebostan baklava tavsiyesi isteyen insanlar için de geçerlidir.

Baklava önerisi deyince İstanbul’da akla gelen tek bir yer vardır. Bu yer de Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa’dır. Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir Pendik Kuşlu Park olarak bilinen yerin yakınında bulunan tek şubesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Herkes tarafından bilinen ve önerilen Gaziburma Mustafa; fıstıklı baklava, cevizli baklava, sütlü nuriye, magnolia, fıstıkzade, cevizzade, saray sarması, dolama, katmer, tulumba gibi pek çok tatlı türünde de İstanbul’un en iyisi olma iddiasıyla yola çıkmıştır.

Bostancı Baklava Tavsiyesi İsteyenler İçin

Kadıköy’e bağlı olan Bostancı’da güzel bir gün geçirip, karnınızı doyurduktan sonra canınızın tatlı istemesi gayet doğaldır. Bu isteğinizi karşılamak için maalesef size Bostancı içinde bir yer öneremem fakat Pendik Batı Mahallesi’ne gelip, Gaziburma Mustafa‘ya gelerek en iyi baklavayı tadabilirler. Bostancı, Pendik’ten o kadar da uzak değildir. Gaziburma Mustafa’nın efsane sayılabilecek baklavasını yemek için, göze alınacak ufak bir bedeldir. Gaziburma Mustafa’ya gelip, güleryüzlü çalışanlarıyla mutlu olabilir, çok leziz cevizli baklavasıyla çok daha mutlu olabilirsiniz. Herkesi Gaziburma Mustafa’ya bekliyoruz.