Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Üsküdar Baklava Tavsiyesi

Üsküdar Baklava Tavsiyesi

Üsküdar Baklava Tavsiyesi

Baklava tavsiyesi isteyen insanlar için her zaman Gaziburma Mustafa’yı öneririm. İstanbul’un hangi semtinde, hangi ilçesinde olursanız olun Gaziburma Mustafa’nın baklavalarını tatmak için Pendik’e gitmeye değecektir. Kadıköy baklava tavsiyesi, Üsküdar baklava tavsiyesi, Ümraniye baklava tavsiyesi isteyen insanlar için önerim değişmeyecektir. Evet, bu ilçelerde de baklava satan, müşterilerine güzel baklavalar ikram eden işletmeler bulunmakta. Fakat, Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa, İstanbul’daki en iyi baklavaları müşterilerine sunmakta. Bir gelen bir daha vazgeçememektedir.

Otuz yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubesiyle müşterilerine hizmet veren Gaziburma Mustafa, baklavasını tadanların bir daha asla vazgeçemeyeceği bir lezzet sunuyor. Lezzetinin sırrı, tarifini hiç değiştirmemesinden, ve çok tecrübeleri ustalarından gelen Gaziburma Mustafa, en iyi baklava deneyimini yaşamak isteyen insanlar için bir şans. Gaziantep baklava konusunda İstanbul’daki en iyi yapan yer olduğu çeşitli çevrelerde bilinen Gaziburma Mustafa, bu eşsiz baklava deneyimini tatmak isteyenleri Pendik’e bekliyor.

Kartal baklava tavsiyesi,Maltepe baklava tavsiyesi, Pendik baklava tavsiyesi isteyenler fark etmez. Hepsinin gelmesi gereken tek adres Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’dır. Gaziburma Mustafa baklavalarının tadı dilden dile dolaşarak İstanbul’un bütün ilçelerindeki tatlıseverlerin kulağına gelmiştir. Bir kere bu baklavaların tadına bakanların bir daha vazgeçemediği de bilinen bir gerçektir. Gaziburma Mustafa tek şubesiyle Pendik’te hizmet vermesine rağmen, sadece çevre ilçelerden değil, aynı zamanda çevre illerden de günübirlik olarak Gaziburma Mustafa’ya gelip, eşsiz baklavalarını tatmak isteyenlere ev sahipliği yapmaktadır.

Üsküdar Baklava Tavsiyesi İsteyenler

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesi, konumu ve tarihi bakımıyla İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisidir. Boğazın kenarında bulunan Üsküdar, vapur iskeleleri, ve ulaşım imkanları konusunda da çok gelişmiş bir ilçedir. Marmaray hattının Avrupa Yakası’na geçmeden önce son durağı olan Üsküdar, ters yöne bindiğiniz zaman Pendik durağına gidebilirsiniz. Pendik durağına gitmenizin size katacağı fayda ise, İstanbul’un en iyi baklavacısı olan Gaziburma Mustafa’ya sadece 5 dakika uzaklıkta Marmaray’ın sizi indirmesidir. Marmaray’da indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüşle İstanbul’da bulunan en iyi baklavacıdan baklavanızı yiyebilirsiniz. Fıstıklı baklava, cevizli baklava gibi farklı baklava çeşitlerini müşterilerinin

Üsküdar Baklava Tavsiyesi

Üsküdar Baklava Tavsiyesi

hizmetine sunan Gaziburma Mustafa, baklavaseverleri Pendik’te ağırlamayı dört gözle bekliyor.

Post a Comment