Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Tuzla Baklava Siparişi

Tuzla Baklava Siparişi

Tuzla Baklava Siparişi

Tuzla Baklava Siparişi

Tuzla Baklava Siparişi

İstanbul’un en güneyindeki ilçe olan Tuzla, 1992 yılına kadar Pendik’in bir semtiyken, o yıldan sonra ilçe statüsünü kazanmıştır. Öncesinde balıkçılık ana geçim kaynağıyken, sanayinin gelişmesiyle bu durum değişmiş ve endüstriyel bir ilçe haline gelmiştir. Denizcilik faaliyetleri her zaman önemli olan Tuzla’da bugün tersaneler bulunmaktadır. İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla’da bulunurken, başka pek çok üniversitenin de Tuzla’da kampüsü bulunmaktadır. Piri Reis Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi bu üniversitelerdendir. Öğrenci yoğunluğunun bu kadar bol olduğu bir ilçede, hizmet sektörünün gelişmesi de kaçınılmazdır. Yeme-içme hizmetleri konusunda pek çok alternatif sunan Tuzla, kendi içerisinde tatlıcılar da barındırmaktadır. Fakat Tuzla baklava siparişi vermek isteyenlerin, Pendik Gaziburma Mustafa’dan sipariş vermeleri en isabetli karar olacaktır.

Başlıklar

Tuzla Baklava Siparişi Nereden Vermeliyim? – Neden Gaziburma Mustafa?

Tuzla, 2018 yılı verilerine göre 200 bine yakın insana ev sahipliği yapan bir ilçe. Bu nüfusun bir kısmını tersane çalışanları, üniversite öğrencileri oluşturuyor. Bu popülasyon da mesaiden sonra, dersten sonra yeme-içme ihtiyaçlarını karşılamak istiyorlar. Karnını doyurduktan sonra, insanın canının tatlı çekmesi normaldir. Tuzla’da da insanların baklava siparişi verebileceği, gidip baklava yiyebileceği pek çok mekan ve işletme bulunmaktadır.

Türk insanının en sevdiği tatlı çeşitlerinden olan baklava, Tuzla’da da oldukça popüler. Tuzla ilçesi de 1992 yılında Pendik’ten ayrılmış, Pendik’e yakını bir ilçedir. Gaziburma Mustafa’dan telefonla ve internet üzerinden online sipariş verebildiğinizi duyunca, tercihiniz Gaziburma Mustafa’ya dönecektir. Peki neden Gaziburma Mustafa’dan sipariş vermeliyim sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim.

  • 36 yıllık tecrübe
  • tadan herkesin bir daha tatmak istediği, lezzeti dillere destan baklavalarımız
  • hijyen kurallarına uygun paketleme
  • kaliteli hizmet
Tuzla Baklava Siparişi Puan

Tuzla Baklava Siparişi Puan

Gaziburma Mustafa Baklava Siparişi Nasıl Verebilirim?

Gaziburma Mustafa’nın tatlılarını bir kere bile tatmış birisine sorarak, kalitemizi tescilleyebilirsiniz. Hoş, sadece bir kere tatmış birisini bulmak sizin için oldukça güç olacak çünkü bir kere yiyen, ilk fırsatta tekrar tatmak isteyecektir.

Ünümüzü duydunuz, siz de denemek istiyorsunuz, neler yapabilirsiniz?

  • Pendik çarşısında bulunan ‘tek şube’mize gelebilir,
  • Telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilir
  • İnternet sitemizdeki canlı destek kısmını kullanarak baklava siparişi verebilirsiniz.

‘Tek şube tek lezzet’ parolasıyla çıktığımız bu yolda, sizlerin de yardımıyla bugünkü halimizi aldık. Tek şubemizi merak ediyorsanız, Pendik Batı Mahallesi, Kuşlu Park’a gelerek ulaşabilirsiniz. Buradan görebileceğiniz tatlı çeşitlerimiz arasından damak tadınıza en uygun olanını seçebilir, bir porsiyon sipariş edebilirsiniz. Cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi çeşitlerimizi öneriyorum. İlk çataldan sonra, tatlılara artık tatlılara farklı gözle bakacaksınız.

Tuzla Baklava Siparişi Adres

Tuzla Baklava Siparişi Adres

Tuzla’dasınız ve şubemize gelemiyor, fakat Tuzla baklava siparişi vermek mi istiyorsunuz? Telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilir, uygun saatler içinde bize siparişinizi iletebilirsiniz. Veya internet sitemizde yeni başlattığımız canlı destek uygulamasını kullanarak, İstanbul en iyi baklavayı evinize kadar getirebilirsiniz!