Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Sultanbeyli’de Tatlının Adresi

sultanbeyli tatlı

Sultanbeyli’de Tatlının Adresi

Sultanbeyli tatlı

Sultanbeyli’de tatlının adresi

‌Sultanbeyli’de tatlının adresi, Pendik’in kuzeyinde bulunan Sultanbeyli yaklaşık 300 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Pendik çarşıya otobüs ve minibüslerle 15 20 dakikalık ulaşım imkanı vardır. Gölet Park gibi ailecek vakit geçirilebilecek yerlere sahip Sultanbeyli’de tatlının adresi Gaziburma Mustafa’dır, Samandıra ve Kurtköy’ün sınır komşusudur. İçinden E-80 karayolu gecmesi sebebiyle birçok insanın uğrak noktasıdır.

‌Sultanbeyli’de çok fazla turistik ve kültürel gezi imkanı yoktur. Çok çeşitli alışveriş imkanı da olmamasından dolayı, Sultanbeyli sakinleri genelde Pendik’e gelerek alışverişlerini yaparlar. Pendik çarşıya inen insanlar çarşıda alışverişlerini yaptıktan sonra yemeklerini yer, tatlı yemek içinse Gaziburma Mustafa’yı tercih ederler. 30 yılı aşkın süredir tek şube tek lezzet olarak hizmet veren Gaziburma Mustafa, İstanbul anadolu yakasının vazgeçilmez tatlıcısıdır. Geleneksel Antep lezzetlerini halkla buluşturur, uygun fiyatları ve mükemmel hizmetiyle kalitesinden asla ödün vermez. Baklava, katmer, şöbiyet, künefe gibi çeşitli tatlıları Gaziburma Mustafa’da bulabilirsiniz. İlçe sınırları içinde olmasa dahi, Gaziburma Mustafa’nin sınır tanımayan ünü ve lezzeti Sultanbeyli’de tatlının adresi Gaziburma Mustafa olarak kesinlestirmiştir.
‌Sultanbeyli’nin çeşitli noktalarından binebileceğiniz minibüslerle 15 dakikada son durak olan Pendik minibüs duraklarında inip Gaziburma Mustafa’ya 6-7 dakikalık bir yürüme sonrası varabilirsiniz. Otobüsle direkt Pendik çarşıya ya da Pendik Yüksek Hızlı Tren istasyonuna varabilir, yine çok kısa bir yürüyüş sonrası kendinizi Anadolu yakasının en kendine özgü tatlıcısında bulabilirsiniz.

Sultanbeyli’de Tatlının Adresi Aile Geleneği

Bir aile işletmesi olan Gaziburma Mustafa, hazır ürün mantığından tamamen kaçınır ve bütün ürünlerini ustaları elleriyle kendileri hazırlar. Çizgisini bozmamak adına şubeleşmekten kaçınmış, bütün odağını tek şubede toplamıştır. Bu tercih sonrası bütün İstanbul’a yayılan ünü aslında sadece bir şubeden gelmektedir.

‌Degerlendirme sitelerinde müşterilerin yaptığı binlerce olumlu yorum Gaziburma Mustafa’nın neden bulunduğu konumda olduğunu rahatlıkla gözler önüne sermektedir. Hiçbir şekilde yapay glikoz kullanmayan ve bu tür ucuz maliyet hareketlerinden kaçınan tatlıcı, baklavaları başta olmak üzere bütün tatlılarında farkını ortaya koymaktadır.

Belki sahili için belki çarşısı için belki de trene binmek amaçlı Pendik sınırlarına girmişseniz, kesinlikle gidip tadına bakmanız gereken bir tatlıcıdır Gaziburma Mustafa. Pendik’te, Kartal’da, Sultanbeyli’de tatlının adresi Pendik Batı mahallesinden geçer.