Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Başakşehir Baklava Siparişi

Başakşehir Baklava Siparişi

Başakşehir Baklava Siparişi

Başakşehir Baklava Siparişi

Başakşehir, İstanbul’un nispeten yeni ilçelerinden birisidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece’den ayrılan kısımların birleşmesiyle kurulmuştur. Bu ilçelerin belli mahalleleri birleştirilmiş ve 2008 yılında Başakşehir haline gelmiştir. Düzenli yapılaşmasıyla dikkat çeken ilçe, ev sahipliği yaptığı futbol kulübüyle de ismini tüm Dünya’da bilinen bir hale getirmiştir. İstanbul’un gün geçtikçe gözdeleşen ilçelerinden birisinde baklava talebi de oldukça yüksektir. Ülkemizde insanın bulunduğu her yerde baklava seven ve isteyen de bulunur. Değeri ve nüfusu gün geçtikçe artan Başakşehir baklava siparişi vermek isteyenler için de gün geçtikçe daha fazla fırsat oluşturmaktadır. Fakat, İstanbul en iyi baklava deneyimini arayanlar, henüz Başakşehir’de bu lezzeti tadamayacaklardır.

Başakşehir’in değerini arttıran unsurlardan birisi de futbol takımıdır. Başakşehir FK, 2019-20 sezonunda Türkiye Süper Ligi’ni şampiyon olarak tamamlamış ve Türkiye’de şampiyon olan 6. takım olmuştur. Bu başarısı ile birlikte Avrupa Şampiyonlar Ligi’ne gitmeye hak kazanmış, Başakşehir’in ismini tüm Avrupa’ya duyurmuştur. Yıllardır Türkiye’de ve Avrupa’da başarılı sonuçlar alan Başakehir FK, ilçenin ismini her gün yüceltmeye devam etmektedir.

Başakşehir ilçesinde sosyal hayat Sular Vadisi ve yapay göletin etrafında dönmektedir. Türkiye’nin en büyüklerine ev sahipliği yapmayı seven Başakşehir’deki yapay gölet, Türkiye’de bulunan en büyük yapay gölettir. Bu bölgelerde vakit geçirmeyi seven Başakşehir halkı, tatlılara ve baklavaya da özel ilgi duymaktadır.

Başakşehir Baklava Siparişi Nereden Verebilirim?

Başakşehir Baklava Siparişi

Başakşehir’de baklava yemek isteyenler için pek çok seçenek bulunmaktadır. Türk mutfağının en önemli tatlılarından olan baklava, burada da çok ilgi görmektedir. Başakşehir’de baklava alabileceğiniz, tadabileceğiniz pek çok işletme bulunur. Ama damak tadına önem verenler, ben İstanbul en iyi baklavayı denemek istiyorum diyenler için, maalesef Başakşehir çok iyi bir seçenek değildir. Söylediğimiz gibi, Başakşehir’de onlarca baklavacı bulunur, fakat Gaziburma Mustafa’nın Başakşehir’de bir şubesi bulunmamaktadır.

Lezzeti, İstanbul’un ve Türkiye’nin dört bir yanında ağızdan ağıza yayılmış olan Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir Pendik’te bulunan tek şubesinde müşterilerine en iyi baklavayı sunmaktadır. Lezzetini korumak için tek şube parolasıyla yola çıkmış olan Gaziburma Mustafa, hala bu politikasını sürdürmekte ve en iyi olma ünvanını korumaktadır. İnternette hakkımızda okuyacağınız yorumlarla, lezzetimizden emin olabilirsiniz. Tek şube politikası sebebiyle Başakşehir’de bir şubesi bulunmayan Gaziburma Mustafa’dan Başakşehirli dostlarımızın da faydalanmasını isteriz. Şu yöntemleri kullanarak siparişinizi verebilirsiniz:

  • Pendik’te bulunan şubemize gelerek, lezzeti yerinde tadabilir
  • İnternet sitemiz üzerinden canlı desteğe ulaşarak, siparişinizi verebilir,
  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak, adresinize baklava isteyebilirsiniz.

Gaziburma Mustafa, baklava dışında onlarca çeşit tatlıyı da siz değerli tatlıseverlerin hizmetine sunmaktadır. Buraya tıklayarak görebileceğiniz tatlı çeşitlerimizden, istediğinizi seçebilir, yukarıda bulunan yöntemlerle bu tatlıyı deneyebilirsiniz. Sipariş verebileceğiniz ilçeleri buradan görebilirsiniz. Başakşehir baklava siparişi vermek isteyenler, bu ilçelerden İstanbul en iyi baklava tadını deneyimleyebilirler. Hizmet ağımızı Başakşehir’e kadar geliştirebilmek için, sizlerin ilgisini ve desteğini beklemekteyiz.