Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Sapanbağları’nda Tatlı Siparişi

Sapanbağları'nda Tatlı Siparişi

Sapanbağları’nda Tatlı Siparişi

Sapanbağları’nda tatlı siparişinin tek adresi vardır: Gaziburma Mustafa. Sapanbağları mahallesi Pendik’in sahile yakın, sakin ve güzel mahallelerinden birisidir. Çarşıya 20 dakika yürüme mesafesi olan bu mahalle, genelde iş yeri yerine apartman sakinlerini barındırmaktadır. Sahil kesiminde çok sık yerleşim yeri olmaması, Sapanbağları halkına ferah bir sahil bırakmıştır. Yunus Emre kültür merkezi sahildeki yüzüncü yıl parkının hemen karşısındadır. 15 Temmuz şehitler camii de bu parkın bitişiğinde bulunmaktadır. Pendik Atatürk ilköğretim okulu, Pendik Anadolu İmam Hatip lisesi de bu mahallededir.Pendik birçok sosyal tesise ev sahipliği yapar. Bu tesislerde ailecek vakit geçirebilmenin yanında, uzun sahil şeridinde de dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Hatta insanlar Sapanbağları’nda tatlı siparişi verirken dış mekanlara bile sipariş verebimektedir.

Sapanbağları çarşı içinde olmamasından dolayı evlere tatlı siparişi çok tercih edilir.
Büyük bir çarşıya sahip Pendik ilçesi, çevre ilçelerden de gelen insanlara ev sahipliği yapar. İnsanların gelip alışverişini yaptığı, yemeğini ve tatlısını da yiyip keyifli vakit geçirdiği bir yerdir. Minibüs, otobüs duraklarının çarşı içindedir. Pendik Yüksek Hızlı Tren istasyonu çarşının girişindedir. Metronun Pendik durağı ise ilçe merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunur.

Sapanbağları'nda Tatlı Siparişi

Sapanbağları’nda Tatlı Siparişi

Sapanbağları’nda Tatlı Siparişi Vermek İsteyenlere

Evde yemekten sonra, çayın yanında, belki de misafirliğe gelen insanlara ikram etmekte akla gelen ilk tatlı baklavadır. Sapanbağları’nda yaşayan insanların tatlı siparişindeki ilk tercihi, kendilerini asla yüz üstü bırakmayan Gaziburma Mustafa olmaktadır. Fındıklı, fıstıklı, cevizli baklavanın yanı sıra; revani, tulumba, magnolya gibi geniş bir tatlı yelpazesi herkesin iştahını açacaktır. Pendik çarşının tam göbeğinde bulunan Gaziburma Mustafa’ya her yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tek şubesi Pendikte bulunan Gaziburma Mustafa’nin önünde bayram önceleri onlarca metre kuyruk oluşur. Kalitesinden asla ödün vermeyen Gaziburma Mustafa, yıllar içerisinde önce Pendik’te daha sonra bütün İstanbul’da nam salmıştır. Herkesin adını bildiği, tadına hasret olduğu Gaziburma Mustafa kalitesi yıllar içerisinde tatlı konusunda ustalaşmıştır. Kartal, Maltepe, Gebze, Tuzla gibi çevre ilçelerden de çok büyük ilgi gördüğü için, Anadolu yakasının her tarafında Gaziburma Mustafa poşetiyle yürüyen birini görmek mümkündür.

Yolu düşen herkesin uğramasını tavsiye ederiz.Pendik’in tam göbeğinde, kuşlu park manzarasında bulunan tek ve daimi dükkanıyla müşterilerini bekliyor. Sıcak bir karşılama, yediğiniz en güzel baklava ve makul fiyatlarıyla neden bugünkü pozisyonunda olduğunu size daha ilk gelişinizde rahatlıkla kanıtlayacaktır.