Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Sancaktepe Baklava Siparişi

Sancaktepe Baklava Siparişi

Sancaktepe Baklava Siparişi

Sancaktepe Baklava Siparişi - Sütlü Nuriye

Sancaktepe Baklava Siparişi – Sütlü Nuriye

Sancaktepe baklava siparişi, Sancaktepelilerin baklavaya olan ilgisi bilindiğinden çok popülerdir. 400 bini aşkın insanın yaşadığı ilçede, bu kalabalık, hizmet sektörünün gelişmesinin de önünü açmıştır. Aynı zamanda istihdam da yaratan bu döngü, garsonlar, komiler gibi çalışanların bu dükkanlarda çalışıp, hizmeti iade etmesini sağlamıştır. Cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi türlerin çok popüler olduğu ilçede pek çok tatlıcı bulunur.

Tatlıcı diyince aklımıza, pek çok masa sandalye bulunan dükkanın içinde, müşterilerin istediği tatlıları servis eden işletmeler gelir. Tüm tatlıcıların genelde yoğunlaştığı 1 tatlı olur. Bu tatlı onların imza tatlısı gibidir. Türkiye’nin imza tatlısı ise baklavadır. Evde, tarifi öğrenmekle birlikte kendinizin bile yapabileceği bir tatlı olan baklavanın ustaları bulunmaktadır. Antep baklavacısı olarak bilinen baklavacılar, daha kaliteli baklavalar yapıyor gibi gelir kulaklarımıza.

Gaziantep ilçesi, baklava ile özdeşleşmiştir. Eğer bir gün yolunuz Gaziantep’e düşerse, mideniz bayram edecektir. Günübirlik yeme içme seyahatlerinin yapıldığı Gaziantep, baklavanın da en önemli duraklarından birisidir.

Gaziantep’ten Sancaktepe’ye geçersek, burada da pek çok baklavacı bulabiliriz. İstanbul’un ilçesi olması sebebiyle, nüfus yoğunluğu oldukça fazladır ve bu nüfusa hizmet etmek için pek çok lokanta, tatlıcı da bulunmaktadır. Baklavacılardan bahsetmemiz gerekirse, Antepten Baklava, Gaziantep’li Hacı Bekir Künç ve Oğulları, Güllüoğlu şubeleri bulunur. Baklava istediğiniz bir anda, Sancaktepe’de bu işletmeler, veya bunlar dışındaki onlarca işletmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Sancaktepe Baklava Siparişi

Sancaktepe Baklava Siparişi

Sancaktepe Baklava Siparişi – Online Baklava Siparişi

‘İstanbul’da en iyi baklava nerede yenir?’, ‘En güzel baklava İstanbul’da nerededir?’ sorularını soruyorsanız, adresiniz Gaziburma Mustafa. Otuz yılı aşkın süredir Pendik’te bulunan tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, pek çok misafirimiz tarafından en iyi baklavacı ünvanını almıştır. İnternet üzerinde hakkımızda yapılan yorumları okuyabilir, bu ünvanı hak ettiğimizden emin olabilirsiniz.

Tek şubemizden hizmet vermemizin yanında, yeni devreye soktuğumuz, müşterilerimizi düşünen bir hizmetimiz daha bulunmakta. Artık sadece şubemize gelerek değil, internet sitemizden canlı destekle iletişime geçerek, veya telefon numaramızdan bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz.

Cevizli baklava, fıstıklı baklava seviyorsanız, sizin adresiniz Gaziburma Mustafa. Sadece baklava değil, menüsünde bulunan onlarca çeşit tatlı ile de sizlerin damak tadını düşünmekteyiz. Onlarca çeşit tatlı bulunan menümüzdeki bazı tatlılar şunlardır:

  • fıstıkzade
  • sarığı sarma
  • künefe
  • magnolia

Sancaktepe baklava siparişi vermek istiyorsanız, telefon numaramızdan bize ulaşmayı unutmayın. Hangi saatler içerisinde sipariş verebileceğinizi görmek istiyorsanız, bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Post a Comment