Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Pendik Fıstıklı Baklava

Pendik Fıstıklı Baklava

Pendik Fıstıklı Baklava

Pendik Fıstıklı Baklava

Pendik Fıstıklı Baklava

Günümüzde yaşam standartları, teknoloji ve diğer bir sürü yenilikle beraber yüz yıl öncesinde olduğuna göre çok yükselmiştir. Günümüzde, canımızın istediği şeye internet üzerinden bir tıkla ulaşabiliyor, yaşamak istediğimiz tecrübeleri internet üzerinden sanal olarak yaşayabiliyoruz. Bundan yüz yıl önce, baklava gibi yapılması büyük ustalık gereken bir tatlıyı yemek için özel bir günde dağıtılmasını beklemeniz, ya da çok yakın çevrenizden birisinin baklava ustası olması gerekirdi. Şanslıyız ki, artık neredeyse her caddede baklava yiyebileceğimiz bir işletme bulunmakta. En şanslılarımız ise Pendik’te yaşayanlar. Pendik fıstıklı baklava konusunda kendisini ispatlamış olan Gaziburma Mustafa, 30 yılı aşkın süredir baklavaseverlere hizmet vermektedir.

Cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi çeşitlerini müşterilerine sunan Gaziburma Mustafa, Pendik’in Batı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Pendik baklava tavsiye, Kartal baklava tavsiye, Maltepe baklava tavsiye, Kurtköy baklava tavsiye, Sapanbağları baklava tavsiye isteyen insanlar için önerimiz Gaziburma Mustafa’dır. Hazırlanması büyük ustalık isteyen baklavayı, çok tecrübeli ustalarıyla otuz yılı aşkın süredir hazırlayan Gaziburma Mustafa, baklava konusunda birçok kullanıcının söylediği gibi bir numaradır. Sadece baklava değil; sütlü nuriye, billuriye, fıstıkzade, şöbiyet, katmer, burma kadayıf, şöbiyet, dürüm, cevizzade, dolama, sarığı burma, saray sarması, havuç dilimi, ekmek kadayıfı, revani, tulumba, sütlaç, magnolya gibi çok çeşitli tatlıları da en iyi şekilde müşterilerine sunar Gaziburma Mustafa.

Pendik Kuşlu Park’ın yanında bulunan Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi, tatlıseverlere hizmet vermek için otuz yılı aşkın süredir canla başla çalışmaktadır.

Pendik Fıstıklı Baklava Tavsiyesi

Fıstıklı baklava, baklavanın birçok çeşidinden bir tanesidir. Fıstığın baklavaya çok yakıştığı söylenir. Fıstıklı baklavayı, farklı yerlerde bol bol tatmış olabilirsiniz. Ama Gaziburma Mustafa’nın fıstıklı baklavasını tatmamış olanlar için en iyi fıstıklı baklavayı yediklerini söyleyemeyiz. Gaziburma Mustafa’nın fıstıklı baklavasını tadanlar, bu tadı daha çok tatmak için yollarını Pendik’ten ve Gaziburma Mustafa’dan geçecek şekilde ayarlamaktadır. Pendik baklava siparişi veren insanlar arasında Gaziburma Mustafa’nın fıstıklı baklavası en üst sıralardadır. Sadece Pendik değil, Kartal baklava siparişi, Kurtköy baklava siparişi, Maltepe baklava siparişi vermek isteyenler için de Gaziburma Mustafa fıstıklı baklava birinci seçenektir. Tabi, Pendik’te bulunan şubemize gelip, bu tadı yerinde tatmak istemek de oldukça doğaldır.

Post a Comment