Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Maltepe Baklava Siparişi

Maltepe Baklava Siparişi

Maltepe Baklava Siparişi

Maltepe Baklava Siparişi

Maltepe Baklava Siparişi

Maltepe baklava siparişi vermek isteyenler için İstanbul’da bulunabilecek en iyi ilçelerden bir tanesidir. Bu kadar iyi olmasının sebebi ise tek şube tek lezzet parolasıyla yola çıkmış olan Gaziburma Mustafa’ya araba yolculuğu ile 20 dakika uzaklıkta olmasıdır. Tek şube tek lezzet parolası sebebiyle sadece Pendik’te şubesi bulunan Gaziburma Mustafa, Maltepe’ye oldukça yakındır.

Maltepe, İstanbul’un güneyinde, Marmara Denizi’ne kıyısı olan, gelişmiş bir ilçedir. Sahil şeridindeki ilçelerin ortasında bulunması sebebiyle, buralarda yaşayan insanların buluşma yeri olarak sık sık kullanılır. E-5’e yakın kısımları ve sahil kısmındaki kafeler sebebiyle Anadolu Yakası gençliğinin toplanma yerlerinin başında gelir. Maltepe baklavacılar sayısına baktığımız zaman, sayıları oldukça fazladır. Fakat İstanbul’da baklava yemek için en güzel baklava yapan yer Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’dır. Cevizli baklava siparişi, fıstıklı baklava siparişi, sütlü nuriye siparişi, sütlaç siparişi vermek isteyen insanlar için Maltepe çok uygun bir adrestir. Belki Maltepe’den bunları yerine getiremezsiniz fakat, harika tadı herkes tarafından onaylanmış olan Gaziburma Mustafa’ya ulaşmanız çok kolaydır.

İdealtepe de Maltepe’nin semtlerinden birisidir. Sahil kısmında olan İdealtepe semti, güzel mimari yapısı, denize olan yakınlığı ve bu yakınlığı sayesinde sahilin ferahlığına olan yakınlığıyla, yaşamak için ideal yerlerden birisidir. İdealtepe baklava yemek için Türkiye’deki en uygun konumlardan birisidir. Bu uygunluğu, Maltepe baklavacılar ulaşım kolaylığından değil, Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa şubesine ulaşımının kolaylığından gelir. İdealtepe baklava siparişi vermek istediğiniz zaman sahile binip bir otobüse atlayarak, cevizli baklava ustası Gaziburma Mustafa’ya gelebilirsiniz.

Maltepe Baklava Siparişi İçin Yapmanız Gerekenler

Maltepe’de oturuyorsunuz ve canınız cevizli baklava, fıstıklı baklava, sütlaç, billuriye gibi çeşitli tatlılardan mı çekti? Maltepe’de bu tatlıları güzel yapan bir yer bilmiyor musunuz? Üzülmeyin. Çünkü çok şanslısınız. Gaziantep baklava, cevizli baklava için Türkiye’de bulabileceğiniz en iyi adrese çok yakınsınız. Bu adres, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa’dan başka bir yer değil. Aynı şeyler Kartal baklava siparişi vermek isteyen insanlar için de geçerli, hatta Kartal tatlı siparişi vermek isteyenler, Maltepe halkından sadece 10 dakika daha yakın bu eşsiz tada. En iyi baklava tatmak isteyen insanları Gaziburma Mustafa’ya bekliyoruz.

 

Post a Comment