Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Kurtköy Tatlı Siparişi

Kurtköy Tatlı Siparişi

Kurtköy Tatlı Siparişi

Kurtköy Tatlı Siparişi

Kurtköy Tatlı Siparişi

Kurtköy, Pendik ilçesine bağlı bir mahalledir ve son yıllarda çok büyük gelişmelere ev sahipliği yapmıştır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı gibi, sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın en büyük havalimanlarından birine ev sahipliği yaparak, günde on binlerce kişinin gelip geçtiği bir semttir. Sabiha Gökçen Havalimanı, 1998 yılında yapılmaya başlanmış ve 2001 yılında inşası bitmiştir. Havalimanının gelmesinden sonra, Kurtköy’ün çehresi çok değişmiştir. Eskiden köy tarzı bir yerleşim yeri olan Kurtköy, yıllar içerisinde çok hızlı bir şekilde gelişmeye başlamış ve bugün Pendik’in en büyük mahallelerinden birisi haline gelmiştir. Yılda otuz bir milyon insanın gelip geçtiği Kurtköy tatlı siparişi konusunda ise çok avantajlı bir yerdir.

Havalimanının gelmesinden sonra çok gelişen Kurtköy, Pendik’in bir mahallesidir. Çok büyük bir mahalle haline gelmiştir, genelde site tarzı konutlarda ikamet edilen Kurtköy’de, bir insanın yaşamak için gerekli olan her türlü bina bulunmaktadır. Hastanelere, pastanelere, karakola, eğlence merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Viaport Alışveriş Merkezi de Kurtköy’ün en önemli simgelerinden birisidir. Viaport Alışveriş Merkezi, outletlerin bol olduğu bir yerdir. Bu sebepten ötürü ayakkabı, giyim, parfüm gibi alışverişlerini ucuz fiyata yapmak isteyen insanların uğrak yeri olmuştur. Pendik merkezinden, ve çevre illerden birçok kişi Viaport’a alışveriş yapmaya gelmektedir. Fast food franchise’larının çoğu da Viaport’ta bulunur ve yemek yemek isterseniz de uğrayabileceğiniz bir yerdir. Lunaparkı da bulunan Viaport, çocuklar için de çok eğlenceli bir yerdir.

Kurtköy Tatlı Siparişi Vermek

Kurtköy’de yaşayan insanların ve Kurtköy’den transit olarak geçen insanların en büyük avantajlarından birisi, bu mahallenin, Pendik Batı Mahallesi’ne arabayla yaklaşık 20 dakikalık bir mesafede olmasıdır. Tatlı yemek isteyen insanlar, Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’ya mutlaka uğramalıdırlar. Gaziburma Mustafa’nın tatlılarının eşsiz tadı İstanbul’un bütün semtlerinde çok ünlüdür. Fakat Kurtköy, Gaziburma Mustafa’nın yer aldığı Pendik Batı Mahallesi’ne yakın olduğu için çok şanslıdır. Evlere sipariş de götüren Gaziburma Mustafa, tatlı siparişi vermek isteyen Kurtköylü insanlara her daim hizmet etmekten gurur duyar. Kurtköy’de canınız baklava, sütlü nuriye, billuriye gibi tatlılar çekerse, Gaziburma Mustafa herkese sadece ve sadece bir telefon uzaklıktadır.

Post a Comment