Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Kordonboyu Mahallesi Baklava Tavsiyesi

Kordonboyu Mahallesi Baklava Tavsiyesi

Kordonboyu Mahallesi Baklava Tavsiyesi

Kordonboyu Mahallesi Baklava Tavsiyesi

Kordonboyu Mahallesi Baklava Tavsiyesi

Kartal, İstanbul şehrinin Anadolu Yakası olarak bilinen doğu yakasının en kalabalık ve en aktif ilçelerinden bir tanesidir. Bir sürü mahalleden oluşan Kartal ilçesinin, çarşısı olarak bilinen ve o bölgenin sahil kısmını içine alan mahallesinin adı Kordonboyu Mahallesi’dir. Kordonboyu Mahallesi’nde Marmara Denizi’nin tarihi ve güzelliklerle dolu olan Adalar ilçesine kalkan vapurlar bulunur. Bu pandemi günlerinde canı tatlı çeken ve öneri isteyen Kordonboyu sakinleri için, Kordonboyu Mahallesi baklava tavsiyesi olarak, maalesef kendi mahallelerinde bulunan bir işletmeyi öneremeyeceğim.

Bu mahallenin içerisinde 4 adet Marmaray istasyonu bulunur. Marmaray istasyonu sayısı bakımından İstanbul’un en zengin mahallelerinden birisidir. Bu istasyonların herhangi birisine gidebilir, Gebze yönüne hareket eden trenlere binebilir ve Pendik durağına ulaşabilirsiniz. Pendik durağına ulaştığınızda ise, 5 dakika yürüme mesafenizde İstanbul’un en iyi baklava aramalarında ilk sırada çıkan Gaziburma Mustafa’ya ulaşabilirsiniz.

Gaziburma Mustafa otuz yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi baklava çeşitlerinin namı İstanbul’un dört bir yanına yayılmıştır. İstanbul’un bütün ilçelerinden insanlar akın akın, Gaziburma Mustafa’nın enfes baklavlarını tatmak amacıyla Pendik’e gelmektedir. Pandemi dolayısıyla insanların bu akını biraz yavaşlamış olsa da, hala çok rağbet görmektedir. Halk arasında insanların COVID-19 aşısının acilen bulunmasını istediklerini, bunun sebebinin de Gaziburma Mustafa fıstıklı baklavasını tekrar tatmayı istediklerini söylemektedir.

İstanbul çok büyük bir şehirdir ve Pendik güneydoğu ucunda bulunmaktadır. Her ilçede oturan insanların Pendik’e gelmesi kolay olmamaktadır fakat Kordonboyu Mahallesi bu konuda şanslıdır. Marmaray ile en fazla 20 dakikalık yolculuk sonrası Gaziburma Mustafa’ya ulaşabilirler.

Kordonboyu Mahallesi Baklava Tavsiyesi İsteyenler İçin

Pandemi sürecinde tüm hijyen kurallarına uyan Gaziburma Mustafa, müşterilerini ağırlamaya tüm hızıyla devam etmektedir. Pendik ilçesinde bulunup baklava siparişi vermek isteyenler için çalışır durumdadır ve müşterilerini beklemektedir. Cevizli baklava, fıstıklı baklava, şöbiyet, billuriye, magnolia, sütlü nuriye, burma kadayıf, dürüm, fıstıkzade ve daha  bir çok tatlıyı içeren çok geniş menüsüyle İstanbul en iyi baklavayı tatmak isteyen insanları beklemektedir. İstanbul baklava siparişi denildiği zaman akla ilk gelen isim olan Gaziburma Mustafa, eşsiz bir tatlı deneyimi vaat ediyor.

Post a Comment