Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Kocaeli Baklava Siparişi

Kocaeli Baklava Siparişi

Kocaeli Baklava Siparişi

Kocaeli Baklava Siparişi

Kocaeli Baklava Siparişi

Kocaeli, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisidir. TBMM kararıyla büyükşehir sıfatını da almış olan Kocaeli, 2019 yılı ölçümüne göre 2 milyona yakın nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık onuncu şehridir. Bir dönem Bizans İmparatorluğu’nun başkentliği de yapmış olan şehrin, kökleri milattan öncesine kadar dayanır. Şehir, ismini İzmit’i fetheden akıncılardan Akça Koca’dan almıştır. İzmit olarak da bilinen şehir, bazı gelişmişlik indekslerince Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir’den sonra en gelişmiş şehri olarak tanımlanır. İstanbul gibi dünya çapında bir metropole yakınlığı ve gelişmiş sanayisi ile bu kadar geliştiği düşünülür. Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden birisidir, ve sanayinin yanında hizmet alanında da oldukça imkan sunar. Yeme içme kültüründe İstanbul gibi kozmopolit bir şehirden oldukça etkilenmesi sayesinde, oldukça fazla seçeneğe ev sahipliği yapar. Tatlıcılar konusunda da sıkıntı çekmeyen İzmit’in merkezinde pek çok baklavacı olduğu bilinmektedir. Fakat Kocaeli baklava siparişi vermek isteyenler için yeni sipariş seçenekleriyle artık Gaziburma Mustafa, bir numaralı önceliktir.

Kocaeli Baklava Siparişi Vermek İstiyorum, En İyi Baklava Nerede Bulunur?

Kocaeli Baklava Siparişi

Kocaeli Baklava Siparişi

İlk paragrafta da değindiğimiz gibi, oldukça fazla tatlı seçeneğine ev sahipliği yapan Kocaeli şehrinde, baklavacı da sıklıkla bulunur. Şehrin İstanbul’a yakın ilçelerinden olan Gebze’den, Pendik baklava siparişi vermek için Gaziburma Mustafa’ya gelebilirsiniz. Şehirde onlarca baklavacı bulunurken neden nispeten uzakta bulunan Gaziburma Mustafa’dan sipariş vermeliyim diye düşünüyorsanız, sorunuzun cevabını daha önce Gaziburma Mustafa baklavasını tatmış birinden alabilirsiniz. Daha kolay bir yöntemle, internet üzerinden ufak bir araştırma yaparak, lezzetimiz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza sordunuz, internetten araştırdınız ve Gaziburma Mustafa’nın enfes tatlılarını denemeye karar verdiniz. Kocaeli şehrinde bulunuyorsanız, Gebze üzerinden Gebze-Harem minibüsüyle, veya 200 numaralı otobüsle Pendik’e gelebilirsiniz. Pendik Köprüsü’nde indikten sonra, Pendik çarşısına yaklaşık 10 dakikalık bir yürümeyle, veya 2 dakikalık bir minibüs yolculuğuyla ulaşabilirsiniz. Pendik’e geldikten sonra, Pendik Kuşlu Park’ta bulunan Gaziburma Mustafa’nın tek şubesine gelerek cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi çeşitlerimizi tadabilirsiniz. Fakat bizi Gaziburma Mustafa Ünal ile karıştırmayın. Tek şubemiz Dr. Orhan Maltepe Caddesi üzerindedir.

Kocaeli baklava siparişi vermek isteyenler için tek yöntem şubemize gelmek değil. Sipariş vermek için kullanabileceğiniz diğer yöntemler: