Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Kartal Cevizli Baklava

Kartal Cevizli Baklava

Kartal Cevizli Baklava

Kartal Cevizli Baklava

Kartal Cevizli Baklava

Kartal, cevizli baklava konusunda hayranlığı çok yüksek olan, bu hayranlığı da cevizli baklava ilgileriyle herkese gösteren bir ilçedir. Kartal baklavacılarına baktığınız zaman, çoğunun hem fıstıklı hem de cevizli baklava yaptığını görürsünüz. Fakat, Kartal, baklavacıların en iyisini kendi bünyesinde bulundurmaz. Cevizli baklavanın en iyisi Pendik Gaziburma Mustafa’da yapılır. Kartal’da oturuyor ve cevizli baklava tatmak istiyorsanız, gelmeniz gereken yer Pendik’tir.

Kartal ilçesi, İstanbul’un eski ilçelerinden birisidir. Nüfusunun çoğu, uzun yıllardır Kartal’da ikamet etmekte ve Kartal’ı kendilerinin ve ailelerinin kalıcı evi olarak görmektedir.Kartal ilçesinde, ismi ayrı olarak bilinen pek çok mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerin şanslı olduğu taraf, Pendik Gaziburma Mustafa’ya yakın olmalarıdır. Atalar baklava siparişi, Cevizli baklava siparişi, Esenkent baklava siparişi vermek isteyen insanlar, tek vesait kullanarak Pendik’e gelebilir,cevizli baklava, fıstıklı baklava, sütlü nuriye, su böreği, billuriye, katmer, şekerpare gibi pek çok tatlıyı, bu tatlıları en iyi yapan yer olarak ün salmış Gaziburma Mustafa’da afiyetle tadabilirler.

Cevizli mahallesi, isminden mi gelir pek bilinmez fakat cevizli baklava siparişleri konusunda çok üst sıralarda bulunan bir mahalledir. Mahallenin isminin bu ilgiden geldiği rivayet edilir fakat doğruluğu bilinmemektedir. Bu mahalle, aynı zamanda fıstıklı baklava ve billuriye tatlıları için de en çok sipariş veren mahalleler listesinin başında gelmektedir. Ne kadar şanslılar ki, Gaziburma Mustafa baklava siparişi konusunda çok geniş bir ağa hizmet vermektedir.

Kartal Cevizli Baklava Siparişi

Baklava tarifi alarak, baklava yapmanın zor taraflarıyla uğraşmak istemeyen İstanbul halkı, bu konuda kendilerini çok şanslı görmelidir. Çünkü, en iyi baklava İstanbul’un Pendik ilçesinde, Batı Mahallesi’nde tek şubesi olan bir işletme tarafından yapılmaktadır. Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir tatlı sever halka hizmet vermek için canını dişine takmakta, Türkiye’nin en güzel baklavalarını üretmektedir. Gaziburma Mustafa baklavaları, halk tarafından bilinen, forumlarda ve sözlüklerde adından övgüyle bahsedilen bir baklavadır. Pendik Kuşlu Park’ın hemen yanında bulunan, Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi, baklavasever insanlara hizmet vermek için haftanın her günü çalışmaktadır. Futbol için Messi neyse, baklava için de Gaziburma Mustafa odur. Şanslısınız ki, Gaziburma Mustafa ulaşmanız için çok kolay bir yerde, Pendik’tedir.