Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Kartal Baklavacı

Kartal Baklavacı

Kartal Baklavacı

Kartal Baklavacı

Kartal Baklavacı

Kartal baklavacı denince akla bir sürü farklı baklava satan işletme gelebilir, bu da çok doğaldır. Çünkü, Gaziburma Mustafa baklava Kartal ilçesinde bulunmaz. O yüzden Kartal’da baklava tatmak isteyenler, baklavanın en iyisini bulabilecekleri Pendik’e geçmek zorundadırlar.

Kartal ilçesinde yaşayan insanlar, tatlı konusunda İstanbul’un bir ilçesi hariç diğer ilçelerinde yaşayan herkesten daha şanslıdırlar diyebiliriz. Bunun sebebi de, İstanbul baklava tavsiye listelerinde en üst sırada bulunan Gaziburma Mustafa baklavacı olan yakınlıklarıdır. Gaziburma Mustafa Pendik’te bulunur. Kartal da Pendik’e en yakın ilçedir diyebiliriz. Pendik baklava siparişi veya Kartal baklava siparişi vermek isteyenler, internet sitemizden telefon numaramızı öğrenebilir, ve gün içerisinde sipariş vererek İstanbul’daki en güzel baklavanın tadına bakabilirler.

Çeyrek asırdan uzun süredir, baklava başta olmak üzere tüm tatlıları üreten Gaziburma Mustafa, İstanbul baklava tavsiye listelerinde en üst sıralarda yer alır, çoğunda ise en üst sıradadır. Bir aile geleneği olarak baklavacılık yapan Gaziburma Mustafa, fıstıklı baklava, cevizli baklava, şöbiyet, sütlü nuriye, billuriye, burma kadayıf, fıstıkzade gibi birçok tatlıyı da üretip sevenleriyle buluşturmaktadır. Özel olarak baklavasıyla ünlü olan Gaziburma Mustafa, Pendik’in batı mahallesinde kuruluşundan beri aynı noktada hiç durmaksızın hizmet vermektedir. Baklavanın en güzelini tatmak isteyen insanlar için, bunun en kolay yolu Pendik’e gelip, Gaziburma Mustafa’ya uğramaktır. Ama dikkat edin, bu ünlü tadı tatmak isteyen çoktur, bu sebeple sıra olabilir.

Kartal Baklavacı Önerisi

İstanbul baklavacı önerisi isteyenler için Türkiye’de belki de Gaziantep’ten sonra en uygun şehirdir. Pendik çarşısında, Kuşlu Park olarak bilinen yere çok yakın bir konumda bulunan Gaziburma Mustafa, İstanbul’daki en iyi baklavacıdır. Cevizli baklava ve fıstıklı baklavası, İstanbul’un dört bir yanından insanları Gaziburma Mustafa’ya çekmektedir. Maltepe baklava siparişi, Kartal baklava siparişi, Sultanbeyli baklava siparişi ve Kurtköy baklava siparişi vermek isteyen insanlar, özel araçlarına binerek Pendik’e gelmeli ve baklavanın en iyisini, bizzat kendi yerinde, dükkanın havasını da tadarak denemelidirler. Gaziburma Mustafa’da oturup, baklavasını tadıp, o günü mutsuz geçen bir insan görülmemiştir. Bu lezzet, insanlarda öyle bir etki bırakır ki şehir dışından bile sadece Gaziburma Mustafa baklavasını tatmak için yüzlerce insan gelmektedir.

Post a Comment