Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Kadıköy Baklava Tavsiyesi

Kadıköy Baklava Tavsiyesi

Kadıköy Baklava Tavsiyesi

Kadıköy Baklava Tavsiyesi

Kadıköy Baklava Tavsiyesi

Kadıköy, İstanbul’un simge ilçelerinin en önde gelenlerinden birisidir. İstanbul’un dört bir yanından insanların buluşma noktası olmasının yanısıra, yüksek nüfusa sahiptir. Geniş bir alanı kaplayan ve yüksek bir nüfusa sahip olan Kadıköy’ün, yine çok işlek ve kalabalık birçok semti ve mahallesi bulunmaktadır. İstanbul’un adeta simgesi olarak kabul edilen Kadıköy’ün, elbette birçok meşhur tatlıcısı vardır. Kadıköy baklava tavsiyesi almak için yazımıza gelenlere kötü bir haber vermek zorundayım. İstanbul’da baklava deneyimleyebileceğiniz en iyi işletme maalesef Kadıköy’de bulunmamakta, fakat yaklaşık 40-60 dakika arası bir sürede Kadıköy’den Pendik’e gelebilir ve Gaziburma Mustafa’nın eşsiz baklavalarını tadabilirsiniz.

Fenerbahçe, 113 yıllık tarihiyle ülkemizin en köklü kulüplerinden birisidir. Türkiye’de önemli başarılara imza atmış ve Avrupa’da ülkemizi yıllarca başarıyla temsil etmiştir. Ülkemizin bu güzide kulübünün evi Kadıköy’dür. Kadıköy’de bulunan Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, Kadıköy’de bulunmaktadır ve Fenerbahçe’nin Avrupa’daki başarılarına ev sahipliği yapmaktadır. İnsanlar Fenerbahçe’nin maçlarını takip etmek için Kadıköy’e gelmektedir. Zorlu bir Avrupa galibiyetinden sonra baklava yemekten iyisi olmadığı söylenir.  Güzel bir galibiyetten sonra, stadyumun hemen yanında bulunan Marmaray’ı kullanabilir ve Pendik’e gelerek, tren istasyonunun 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Gaziburma Mustafa’nın enfes baklavalarını tadabilirsiniz.

Fenerbahçe baklava tavsiyesi, Kozyatağı baklava tavsiyesi, Caddebostan baklava tavsiyesi, Suadiye baklava tavsiyesi almak isteyen insanlar internette bir araştırma yaptıklarında karşılarına çıkacak sonuç bellidir. Otuz yılı aşkın süredir Pendik’te hizmet veren Gaziburma Mustafa, İstanbul’un dört bir yanından misafirlerini kabul ederek, onlara yaşayabilecekleri en iyi baklava deneyimini sunmaktadır.

Kadıköy Baklava Tavsiyesi İsteyenler İçin

Kadıköy, İstanbul’un en merkezi ilçelerinden birisidir. Özellikle son yıllarda, bu sıfat için kendisiyle yarışan Beşiktaş gibi Avrupa yakasında bulunan ilçelerin önüne geçmiştir. Yapılacak akvitilerin bolluğu ve insan kalitesinin yüksekliği sebebiyle herkesin tercihi haline gelen Kadıköy’ün hala büyük bir eksikliği bulunmaktadır. Bu da İstanbul’un en iyi baklavacısını içerisinde bulundurmamasıdır. Fakat üzülmeyin, Kadıköy’den en fazla bir saat süren bir yolculukla ulaşabileceğiniz Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa sizi bekliyor. Cevizli baklava, fıstıklı baklava, billuriye, tulumba, katmer, magnolia gibi bir çok çeşitte tatlıyı müşterilerinin hizmetine sunan Gaziburma Mustafa, sizi bekliyor.