Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Kadıköy Baklava Siparişi

Kadıköy Baklava Siparişi

Kadıköy Baklava Siparişi

Kadıköy Baklava Siparişi

Kadıköy Baklava Siparişi

Kadıköy, İstanbul şehrinin en merkezi ilçelerinden birisidir. Beşiktaş, Taksim gibi ilçelerin son yıllarda gözden düşmesiyle, İstanbul halkının gözde ilçesi haline gelmiştir. Hepsi ayrı ayrı ünlü olan ve çok güzel yanları bulunan semtlere ve mahallelere sahiptir. Özellikle Moda mahallesi, güzel sahili ve yeşil sokaklarıyla zorlu geçen bir haftanın sonunda vakit geçirilmek için ziyaret edilen yerlerden birisidir. E tabi böyle bir ziyarette de tatlı yemeden olmaz. Moda baklava siparişi vermek isteyenler için ve Kadıköy baklava siparişi vermek isteyen insanlar için en iyi seçenek maalesef Kadıköy değildir.

Cevizli baklava, fıstıklı baklava, burma kadayıf, billuriye, şöbiyet, dürüm, fıstıkzade, dolama, cevizzade, magnolia, sütlü nuriye, ekmek kadayıfı gibi pek çok çeşit tatlının en iyisi Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’da yapılır ve müşterilere sunulur. Kadıköy’ün de içinde bulunduğu birçok ilçede yaşayan insanlar, İstanbul en iyi baklava yapan yeri olan Gaziburma Mustafa’ya gelirler düzenli olarak.

Moda Mahallesi, Kadıköy’ün en güzel yerlerinden birisidir. Bir sahil mahallesi olarak bilinen Moda’yı, her gün binlerce insan ziyaret eder. Moda sahili olarak bilinen sahil kısmı, İstanbul’un en popüler yerlerinden birisidir. Gençler Moda Sahil’e gelerek, son zamanlarda popüler olan katlanır sandalye ve katlanır masalarını kurarak günlerini geçirirler. Moda’nın iç kısımlarında waffle, dondurma gibi tatlılar satan işletmeler bulunur.

Tatlı tercihini baklavadan yana kullanan ağzının tadını bilen insanlar için, İstanbul en iyi baklava Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa’da yapılır.

Kadıköy Baklava Siparişi Vermek İsteyenler İçin

Cevizli baklava ve fıstıklı baklava seven ve İstanbul’da yaşayan insanlara, İstanbul en iyi baklava yapan işletmeyi sorarsanız, alacağınız cevap Gaziburma Mustafa olacaktır. Otuz yılı aşkın süredir, Pendik Batı Mahallesi’nde müşterilerine en iyi tadı sunma arzusuyla hizmet verir Gaziburma Mustafa. Söğütlüçeşme tatlı siparişi, Fenerbahçe tatlı siparişi, Kızıltoprak tatlı siparişi, Caddebostan tatlı siparişi vermek isteyen insanlar bulunur. Bu insanlar için en iyi seçenek, Pendik’e gelerek Gaziburma Mustafa’dan tatlı siparişi vermeleridir. Kadıköy’den yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk sonrası varabileceğiniz Gaziburma Mustafa, baklava siparişi vermek isteyenler için 1 numaralı seçenektir. Gaziburma Mustafa’ya gelip İstanbul’un en iyi baklavalarını tadabilirsiniz.