Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

İstanbul Sütlü Nuriye Tavsiye

İstanbul Sütlü Nuriye Tavsiye

İstanbul Sütlü Nuriye Tavsiye

İstanbul Sütlü Nuriye Tavsiye

İstanbul Sütlü Nuriye Tavsiye

İstanbul, coğrafi konumu ve içinden boğaz geçmesi nedeni ile deniz kenarı olan noktaların çok fazla olduğu bir şehir. Bu da gelişmiş sahil yolları anlamına geliyor. İstanbul halkının, akşamlarını, gündüzlerini, haftasonlarını geçirebildiği, bu yeşil ve deniz kenarındaki sahil yolları, halktan büyük ilgi görüyor. Hızlı kentleşme sebebiyle iç tarafı grilere boyanan şehir, yeşil ve mavinin birbirine karıştığı sahillerde kendine geliyor. İstanbul sütlü nuriye tavsiye isteyen insanlar için de, şehrin gri kısmında kalan tatlıcılar kalıyor.

 

17 milyon nüfuslu İstanbul şehrini, bir de sahil kenarında dolaşarak gezmenizi tavsiye ederim. Deniz kenarında oturabileceğiniz kayalıklar, yürümek için geniş bir yaya yolu, çift yönlü bir bisiklet yolu, ve çimlendirilmiş ağaçlık alanlar. Sahillerin İstanbul’da size vaadi bu. Şehrin griliğinden, korna seslerinden, gürültüden ve hızdan bir nebze de olsa uzaklaşmak isterseniz, İstanbul’un size önerebileceği en güzel yerler. Gaziburma Mustafa’dan aldığınız sütlü nuriye, çimlere atılmış bir katlanır sandalye, gün batımı saatleri… Yorucu ve bunaltıcı bir iş gününün ardından bulabileceğiniz küçük bir keyif. İstanbul gibi acelenin hüküm sürdüğü bir şehirde, alternatif bir akşam geçirme yöntemi. Gün batımının renkleri ve sütlü nuriyenin eşsiz tadıyla çok rahatlatıcı bir deneyim olacağına kimsenin şüphesi yok.

 

Özel bir girişim olarak şehir içinde elektrikli scooterlarla ulaşımı arttırmak isteyen Martı’lar, özellikle sahillerde insanların keyif için kullandığı bir oyuncağa dönüştü. Neredeyse her ağaca bağlı bir şekilde bulabileceğiniz Martı’lar, genç yaşlı herkes tarafından eğlence amacıyla sahillerde görevini yerine getirmekte.

İstanbul Sütlü Nuriye Tavsiye Almak İsteyenler

Martı’nın sağladığı elektrikli scooterları amacına uygun olarak kullanmak istiyorsanız, size bir önerim var. Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa şubesine Martı’yı kullanarak gelebilir, cevizli baklava, fıstıklı baklava, sütlü nuriye, billuriye, şöbiyet gibi pek çok tatlı çeşidinin İstanbul’da en iyi yapılanını tadabilirsiniz. Otuz yılı aşkın süredir halka hizmet veren Gaziburma Mustafa, sütlü nuriye konusunda İstanbul’da bulabileceğiniz en iyi yerdir. Sütlü nuriye tarifi istemenize gerek kalmadı çevrenizden, Gaziburma Mustafa’ya gelerek, sütlü nuriyenin en iyisini tadabilirsiniz. Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi de Pendik’te bulunmaktadır. Bu yüzden herkesi Pendik’e bekliyoruz, sütlü nuriyenin en iyisi için.