Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

İstanbul Baklava Tavsiye

İstanbul Baklava Tavsiye

İstanbul Baklava Tavsiye

İstanbul Baklava Tavsiye

İstanbul Baklava Tavsiye

İstanbul, Türkiye’nin nüfus olarak en kalabalık şehridir. Yaklaşık 15 milyonluk nüfusa ev sahipliği yapan İstanbul, nüfus olarak dünyada da en üst sıralardadır. Tokyo’nun 38 milyonluk nüfusuyla liderlik ettiği en kalabalık şehirler listesinde, İstanbul 15 milyonluk nüfusuyla 14. sıradadır. Türkiye nüfusunun önemli bir kısmına ev sahipliği yapan İstanbul, restoran, büfe, lokanta, tatlıcı, kafe gibi birçok işletmenin Türkiye’de en fazla bulunduğu yerdir. Bu fazlalık, çeşitlilik ve farklı tatları tadabilme şansını da birlikte getirir. Baklava, Türkiye’de en sevilen tatlıların başında gelir. İstanbul baklava tavsiye isteyen insanlar için ise bu yazı aradıkları yazıdır diyebiliriz.

Baklava İstanbul Anadolu Yakası’nda çok fazla yerde tadabileceğiniz bir tatlı çeşididir. İstanbul baklavacıları dediğimiz gibi çok fazla çeşittedir. Fakat, baklavacıların en iyisinin nerede bulunduğu konusuna gelecek olursak, bunun için sizlere baklava tavsiye verebileceğimiz tek yer Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’dır. İstanbul’un her yerinde oturan ve çevre şehirlerde bulunan insanlar için çok şanslılardır diyebiliriz. Evet, ellerinin altında çok fazla baklava tatma imkanı vardır, fakat, baklava kalori konusunda da en iyi iş çıkaran yer Gaziburma Mustafa’dır.

İstanbul Avrupa Yakası baklava tavsiye isteyen insanlar için de en iyi seçenek Gaziburma Mustafa’dır. Gaziburma Mustafa, Pendik’in Batı Mahallesi’nde Dr. Orhan Maltepe Caddesi üzerinde bulunur. Büyükçekmece tatlı siparişi, Sarıyer tatlı sipariş, Beşiktaş tatlı siparişi vermek isteyen insanlar için, arabalarına veya İstanbul’un çok gelişmiş toplu taşıma sistemlerini kullanarak Gaziburma Mustafa’ya ulaşabilir ve cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi baklavanın enfes çeşitlerini İstanbul’un en iyi baklavacısı Gaziburma Mustafa’da tadabilirler.

İstanbul Baklava Tavsiye İsteyen İnsanlar İçin

Annenizin, kendisinden baklava tarifi isteyen insanların çok fazla olduğu konusunda yakınırken sık sık duymuş olabilirsiniz. Baklava kaç kalori, baklava kalori neleri içerir gibi soruları da sık sık duymuş olabilirsiniz. Annenizin baklavası kadar güzel hiçbir baklava tatmamış olabilirsiniz. Annenizin baklavasına her zaman ulaşamayabilirsiniz, ulaşamadığınız her an için İstanbul en iyi baklava tatmak için aradığınız adres Gaziburma Mustafa. Cevizli baklava ve fıstıklı baklava gibi türleriyle, baklava fiyatları konusunda uygunluğuyla, güler yüzlü çalışanlarıyla, tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, İstanbul’da yiyebileceğiniz en iyi baklavayı size sunmak konusunda on yıllardır çalışmalarını sürdürüyor ve bu alanda hala çok iddialı.