Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Gebze Baklava Siparişi

Gebze Baklava Siparişi

Gebze Baklava Siparişi

Gebze Baklava Siparişi

Gebze Baklava Siparişi

Dört yüz bini geçik nüfusuyla Kocaeli’nin en kalabalık ilçelerinden birisidir Gebze. Türkiye’nin büyükşehirlerinden birisi olan Kocaeli, İstanbul’a yakınlığı ve gelişmiş sanayisiyle Marmara’nın göz bebeği şehirlerinden birisidir. Organize sanayi bölgeleri sıkça bulunan bu şehrin belkemiği de Gebze ilçesidir. İstanbul’un hemen çıkışında yer alan bu ilçede, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi simgelerini görsek de hem Kocaeli’ye hem İstanbul’a yakınlık vardır. İstanbul’a bu kadar yakın olan bir yerin de İstanbul’un nimetlerinden faydalanması söz konusudur. İstanbul’un geniş yeme içme kültüründen nasibini alan Gebze’de baklava satan, baklavacılığıyla ön plana çıkan bir sürü işletme bulunmaktadır. Fakat Gebze baklava siparişi vermek isteyenler için, İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Gaziburma Mustafa ulaşabilecekleri en lezzetli seçenektir.

Başlıklar

Gebze Baklava Siparişi Nereden Verilmeli?

Gebze Bekiroğlu Baklava gibi onlarca baklavacıya ev sahipliği yapar Gebze. Fakat İstanbul’a yakın olması sebebiyle, İstanbul en iyi baklava satan işletmelerden de oldukça rahat bir şekilde faydalanabilir Gebzeliler. İstanbul en iyi baklava deyince nereden bahsettiğimi anlamışsınızdır. Otuz yılı aşkın süredir Pendik’teki tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, müşteri yorumlarıyla tescillendiği üzere İstanbul en iyi tatlı yiyebileceğiniz mekandır. Eğer Gebze’de oturuyorsanız, Gebze-Harem minibüsleriyle, belediye otobüsleriyle, veya özel aracınızla Pendik’e ulaşabilirsiniz. Pendik’in çarşısında bulunan şubemize gelip, istediğiniz tatlımızdan sipariş edebilir ve Gaziburma Mustafa’nın enfes lezzetlerini tadabilirsiniz.

Gebze Baklava Siparişi

Gebze Baklava Siparişitıkl

Pendik’e Gelemeyenler Nasıl Baklava Siparişi Verebilir?

Gaziburma Mustafa olarak, yola çıktığımız günden beri tek şube tek lezzet parolasıyla çalışıyoruz. Bu düsturumuz gereği, başka şubemiz bulunmamaktadır. Fiziksel olarak Pendik Batı Mahallesi’ndeki dükkanımıza gelip tatlılarımızdan tatmak için her zaman sizleri bekliyoruz. Fakat, zamanınız yok, işleriniz yoğun, veya herhangi bir sebepten şubemize gelemeyecek durumdaysanız, baklava siparişi vermenin başka yöntemleri de bulunmakta. Bu yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

Bu yöntemlerden birisini kullanarak, Gebze’ye veya Kocaeli’ye baklava siparişi verebilirsiniz. Kocaeli baklava siparişi vermek isteyenler için, önceden tek yol şubemize gelmek iken, artık seçenekler genişlemiş durumda. Canınız baklava çektiğinde, bunu işin üstadından, İstanbul’un en iyi baklava yapan dükkanından sipariş edebilirsiniz.