Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Fenerbahçe Baklava Tavsiyesi

Fenerbahçe Baklava Tavsiyesi

Fenerbahçe Baklava Tavsiyesi

Fenerbahçe Baklava Tavsiyesi

Fenerbahçe Baklava Tavsiyesi

Fenerbahçe semti, İstanbul’umuzun ve anadolu yakasının en güzide semtlerinden birisidir. Yukarıdan baktığınız zaman bir yarımada diyebiliriz Fenerbahçe semtine. Fenerbahçe Koyu ve Dalyan Koyu arasında yer alan Fenerbahçe semti, Kadıköy ilçesine bağlıdır. Lüks kafeleriyle ünlü olan Fenerbahçe semtinde ise maalesef Gaziburma Mustafa tadına alışanların damak tadını karşılayabilecek bir yer yoktur. Fenerbahçe baklava tavsiyesi isteyen insanlara üzülerek söylemek isterim ki, İstanbul en iyi baklava aradığınız zaman gitmeniz gereken yer Fenerbahçe değildir.

Ama diyelim ki Fenerbahçe’desiniz ve canınız baklava çekti. E normal tabi, güzel bir manzara, binalarda tarihi bir doku, limanlar, marinalar arasında bir gün. İnsanı acıktıran şeylerdir bunlar. Lüks kafelerden ve restoranlardan birisinde karnınızı doyurabilirsiniz, yemek için tavsiye edilebilecek onlarca mekana ev sahipliği yapıyor Fenerbahçe. Ama iş tatlı ve özellikle baklavaya geldiği zaman, Fenerbahçe çok uygun bir yer değil.

Fenerbahçe’den Bağdat Caddesi’ne geçebilir, oradan otobüsleri kullanıp Pendik’e ulaşabilirsiniz. Eğer şahsi aracınız var ise bu işlem çok daha kolay olacaktır. Fenerbahçe’den çıkıp Pendik’e gelmeniz sizi İstanbul en iyi baklavaya ev sahipliği yapan ilçeye getirecektir. Pendik, İstanbul’un en iyi baklavasını yapan işletmeye ev sahipliği yapma şerefine sahip bir ilçedir. Bu işletmenin adı da herkesce malumdur. Pendik’e gelip, insanlara burada nerde baklava yemeliyim sorusunu sorduğunuz zaman alacağınız cevap bellidir. Gaziburma Mustafa. Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir müşterilerine İstanbul’da bulabilecekleri en iyi baklava hizmetini vermeyi hedefler ve herkes tarafından bilindiği üzere bunu başarmaktadır.

Fenerbahçe Baklava Tavsiyesi İsteyenler İçin

Türkiyenin en büyük spor kulüplerinden birisi olan Fenerbahçe de ismini Fenerbahçe semtinden almaktadır. Fenerbahçe, 1907 yılında kurulmuş ve ismini Kadıköy’ün Fenerbahçe semtinden almıştır. Fenerbahçe taraftarları da herkes gibi halktan insanlardır. Güzel bir galibiyetten akşamından sonra herkesin karnı acıkır. Karnını doyurduktan sonra canlarının tatlı çekmesi de gayet doğaldır. Fakat bu konuda çok şanslı değildir Fenerbahçe taraftarı, çünkü İstanbul’un en iyi baklavası Fenerbahçe’nin stadı olan Şükrü Saracoğlu Stadı, yani şu anki ismiyle Ülker Stadyumu’nun yakınında değildir. Pendik, Kadıköy’e ve Fenerbahçe’nin stadyumuna çok yakın değildir fakat özel araçla yaklaşık 1 saatlik yolculukla Pendik’e gelebilir ve en iyi baklavayı tadabilirsiniz.