Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Fenerbahçe Baklava Siparişi

Fenerbahçe Baklava Siparişi

Fenerbahçe Baklava Siparişi

Fenerbahçe Baklava Siparişi

Fenerbahçe Baklava Siparişi

Fenerbahçe, Kadıköy’ün en güzel semtlerinden birisidir. Kadıköy’ün Marmara Denizi’ne kıyı şeridinde bulunan Fenerbahçe, parkları, yeşillikleri, güzel sokaklarıyla Kadıköy’ün ve İstanbul’un en güzel semtlerinden birisidir. Baklava siparişi vermek isteyenler için de en iyi seçenek maalesef Fenerbahçe’de bulunmaz. Fenerbahçe baklava siparişi vermek isteyenlerin ulaşması gereken yer Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’dır.

Fenerbahçe semti, İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı bir semttir. Köklü bir geçmişi olan Fenerbahçe semti, Osmanlı zamanından beri Türkler tarafından kullanılır ve cumhuriyet döneminde de giderek gelişmeye devam etmiştir. Tarihi bir havası da bulunan Fenerbahçe, bu havasını korumayı başarmıştır. Devam eden bu havasıyla da nostaljik ve keyifli zaman geçirmek isteyen insanların uğrak noktası haline gelmiştir.

Fenerbahçe’nin simgelerinden olan Fenerbahçe parkı, özellikle akşamları ve hava kararmışken gezmesi çok keyifli bir yerdir. Gündüz ışığı altında da çok güzel görüntüler sunar burası. Kamelyalar, yeşillik alanlar, ve denize nazır banklarıyla İstanbul içerisinde farklı bir atmosfer tatmak isteyen insanlar için biçilmiş kaftandır. Buraya yakın konumda da kahve içip sohbet edebileceğiniz bir sürü kafe bulunmaktadır. Buralarda güzel yemekler yiyebilir, kahve içebilir, çay içebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir, tavla gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Fakat Fenerbahçe’de yapamayacağınız şey ise İstanbul’daki en iyi baklavayı tatmaktır. Bu keyfi yaşamak için uygun yer maalesef Fenerbahçe’de değildir. Fenerbahçe’de geçirdiğiniz keyifli bir akşamdan sonra canınız baklava yemek isterse en uygun yer burada bulunmaz.

Fenerbahçe Baklava Siparişi Vermek İsteyenler İçin

Fenerbahçe semtinde güzel bir gün geçirdiniz. Güzel bir restoranda yemeğinizi yediniz, sırada canınızın isteyeceği şey büyük ihtimalle tatlıdır. Ve tatlı deyince Türk milletinin aklına ilk gelen şey baklava olur. Baklava konusunda uzman bir işletme maalesef Fenerbahçe’de bulunmamaktadır. Böyle bir yer arıyorsanız, gelmeniz gereken yer Fenerbahçe’ye maalesef çok da yakın değildir. Gelmeniz gereken yer, Fenerbahçe’den yaklaşık 1 saat mesafede bulunan Pendik ilçesinde bulunmaktadır. Pendik’in Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa‘ya gelip, İstanbul’daki en iyi baklavayı deneyebilirsiniz. Baklavanın yanı sıra sütlü nuriye, magnolia, katmer, cevizzade, fıstıkzade, katmer, saray sarması, tulumba gibi pek çok tatlıyı da deneyebilirsiniz.