Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Esenler Baklava Siparişi

Esenler Baklava Siparişi

Esenler Baklava Siparişi

Esenler Baklava Siparişi

Eğer İstanbul’da yaşamıyorsanız, yolunuz mutlaka Esenler’e düşmüştür. Biraz ilginç bir iddia gibi gelecek fakat, Esenler Otogarı duyduysanız bana hak vereceksinizdir. Uçakların ve havayollarının henüz bu kadar gelişmediği günlerde, İstanbul’a gelmek için mutlaka Esenler’e uğramanız gerekiyordu. Uçak fiyatlarının yüksekliğinden, günümüzde hala geçerli bir opsiyon olarak varlığını sürdürmekte Esenler Otogarı. Uzun bir yolculuktan sonra Esenler’de inip canı güzel bir baklava çekenler de her ihtiyaç sahibi gibi hizmet sektörünün hedefinde olmuştur. Esenler baklava siparişi vermek isteyenler, önlerinde bir sürü seçenek bulabilirler, fakat en güzel lezzeti arıyorsanız, gelmeniz gereken yer Esenler’den biraz uzakta.

Başlıklar

Esenler Neresidir?

Esenler, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunur Esenler. Haritaya baktığınız zaman merkezi bir konumda sayılabilir. Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Bağcılar, Başakşehir ve Güngören ilçeleriyle sınırı bulunmaktadır. Çevresindeki diğer ilçelerden bir farkı vardır, diğer ilçeler gibi gelişmiş bir sanayisi bulunmamaktadır. Daha çok bir yerleşim yeri olarak görülebilir. Çevre ilçelerde çalışan insanların, evlerinin bulunduğu ve yerleştikleri bölgedir Esenler.

400 bini aşkın nüfusuyla İstanbul’un nüfus yoğunluğu yüksek ilçelerinden birisidir. Esenler Erokspor adıyla 3. ligde bir takımı bulunan ilçede, futbol çok ilgi görmektedir.

Esenler Baklava Siparişi

Esenler Baklava Siparişi – Nereden Verebiliriz?

Esenler’de, bu kadar genç ve kalabalık bir ilçede olması gerektiği gibi pek çok yeme-içme hizmeti veren dükkan bulunur. Tatlı severler de pek tabii unutulmamıştır. Seyidoğlu, Ali Usta gibi pek çok baklavacının şubeleri Esenler’de bulunur. İstanbul’a yeni inenlere ayaklarının tozu ile cevizli baklava ve fıstıklı baklava tatma şansı sunar.

Peki ya en iyisini isteyenler ne yapmalı? Cevap basit, Gaziburma Mustafa. Pendik Batı Mahallesi’ndeki tek şubesinde otuz yılı aşkın süredir hizmet veren Gaziburma Mustafa, bu hizmetini hala sürdürüyor. Misafirlerimizin yorumlarıyla tescillenmiş kalitemiz, cevizli baklavayı yerinde tatmak isteyenleri bekliyor. Baklava tavsiyesi istiyorsanız ve Gaziburma Mustafa’dan sipariş vermeye karar verdiyseniz, şu yöntemlerle Gaziburma Mustafa’nın 20’yi aşkın çeşitteki tatlısını sipariş edebilirsiniz:

  • Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubemize gelerek yerinden sipariş verebilir,
  • Telefon numaramızdan arayarak sipariş verebilir,
  • veya internet sitemiz üzerinden canlı destek ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Son 2 seçenek ile sipariş vermek isteyenler, İstanbul’un belli noktalarından siparişi verdikleri anda, aynı gün içerisinde veya sizin talep ettiğiniz zamanda tatlılarına ulaşabilirler. Esenler baklava siparişi vermek istiyorsanız, maalesef henüz oturduğunuz yerden sipariş veremiyorsunuz, fakat sizi Pendik’teki tek şubemizi ziyaret etmeye ve en güzel tatlıları denemeye davet ediyoruz.

 

.