Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Doğu Mahallesi Baklava

Doğu Mahallesi Baklava

Doğu Mahallesi Baklava

Doğu Mahallesi Baklava

Doğu Mahallesi Baklava

Baklava kalori bakımından çok doyurucu bir tatlıdır. Dört mevsim, insanın kalori ihtiyacını karşılar ve doygunluk yaratır. Kalori bakımından doyurucu bir tatlı olması sebebiyle, yeme ihtiyaçlarınızı da azaltır. Baklava, bazı insanlar tarafından ayranla birlikte tüketilir. Baklava ayran olarak geçen bu ikili, sevenlerinin gözde ikililerinden birisidir. Özellikle tuzlu ayranla birlikte tüketilen baklava, baklavanın şekerli yapısı ve ayranın tuzlu yapısıyla bir kontrast yaratıp belli damak tatlarına hitap etmektedir. Bu ikiliyi ilk defa tatmak ve insanların neden bu kadar sevdiğini denemek için Doğu Mahallesi baklava için en iyi adres olan Gaziburma Mustafa’ya gelebilirsiniz.

Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir İstanbul’un Pendik ilçesinde tatlı severlere hizmet vermektedir. Pendik tatlı siparişi, Kartal tatlı siparişi, Maltepe tatlı siparişi, Kurtköy tatlı siparişi, Sultanbeyli tatlı siparişi vermek isteyen insanların uzun yıllardır bir numaralı tercihidir. Cevizli baklava, fıstıklı baklava, sütlü nuriye, billuriye, şekerpare, katmer, burma kadayıf, şöbiyet, dürüm ve daha çok bir sürü çeşidiyle müşterilerin her daim hizmetindedir. Baklavası, internetteki değerlendirme sitelerinde her zaman çok yüksek puan almış, ağız tadını bilen insanlar her zaman birbirine Gaziburma Mustafa’yı önermiştir. Bir defa cevizli baklavasından tadan, bir daha bırakamaz. Şehir dışında yaşasa bile Gaziburma Mustafa’nın baklavası için düzenli olarak Doğu Mahallesi’ne gelirler.

Doğu Mahallesi Baklava Tavsiyesi

Doğu Mahallesi, Batı Mahallesi’yle birlikte Pendik’in çarşısını oluşturan iki mahalleden birisidir. Tamamen modern ve şehirleşmiş bir mahalle olan Doğu Mahallesi’nde, bakkal, market, eczane, hastane, pastane, fırın gibi, insanın yaşamak için ihtiyacı olan her şey bulunur. Bu temel ihtiyaçların yanı sıra, insanların tatlı yiyerek kendini şımartmak istemesi gelir. Pendik’te baklava satan veya tatlı satan birçok dükkan bulunmaktadır. Eh, bu mahallede yaşayan insanlar için baklava konusunda çok şanslılar diyebiliriz. Çünkü, İstanbul en iyi baklava yapan yer, Doğu Mahallesi’nin komşusu Batı Mahallesi’nde bulunur. Doğu Mahallesi’nden yürüyerek üç dakika mesafeyle ulaşabileceğiniz Gaziburma Mustafa, size tadabileceğiniz en iyi deneyimlerden birini sunar. Cevizli baklavanın en iyisini tatmanız için, tek yapmanız gereken Pendik’in Batı Mahallesi’ne gelip Gaziburma Mustafa’ya bir uğramanızdır.

 

Post a Comment