Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Çekmeköy Baklava Siparişi

Çekmeköy Baklava Siparişi

Çekmeköy Baklava Siparişi

İstanbul, Türkiye’nin trendini belirleyen şehirlerin başında gelir. Bir şey olacaksa önce İstanbul’da olur, ardından Türkiye’ye yayılır. Baklava sevme konusunda ise böyle bir durumdan bahsedemeyiz. Türkiye’nin dört bir yanında, 7’den 70’e her yaştan insan, (eğer şeker hastası değilse) baklavaya bayılır. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki ilçelerinden birisi olan Çekmeköy’de de durumun farklı olduğunu söyleyemeyiz. Baklava talebini karşılamak amacıyla pek çok baklavacı bulabilirsiniz Çekmeköy’de. Bu da Çekmeköy baklava siparişi vermek istiyorsanız seçeneklerinizin bol olduğu anlamına gelir. Fakat, damak tadınıza çok değer veriyorsanız ve İstanbul’daki en lezzetli baklavaları tatmak istiyorsanız, Çekmeköy’den biraz yol kat etmeniz gerekecek.

Başlıklar

Çekmeköy Baklava Siparişi

Çekmeköy Baklava Siparişi Nasıl Verebiliriz?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Çekmeköy’de pek çok baklavacı bulabilirsiniz. Bir organizasyon düzenleyeceksiniz ve menünüzde baklava bulunsun istiyorsunuz, veya misafirleriniz gelecek ve onlara baklava ikram etmek istiyorsunuz. Çekmeköy, bu ihtiyacı karşılamak için tatlıcılar bulundurur.

Faruk Güllüoğlu, Gaziantepli Gülvend Baklavaları, Meşhur Gaziantep Baklavacısı, Çekmeköy baklava siparişi verebileceğiniz işletmeler arasında sayılabilirler. Çekmeköy’de acil baklava ihtiyacınız varsa, bu mekanlara ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

İstanbul En İyi Baklava Nerede Yenir? – Çekmeköy Baklava

Diyelim ki damak tadınıza çok önem veren birisiniz, ve kendinizi tatlılar, özellikle baklava konusunda gurme hissediyorsunuz. Sadece ve sadece en iyi baklavayı arıyor, o baklavayı bulana kadar pek çok deneme yapıyorsunuz. Tek amacınız en iyi baklavayı ve baklavacıyı bulup, aynı yerden devam etmek. O zaman sizi, lezzeti misafirlerimizden gelen yorumlarla tescillenmiş olan Gaziburma Mustafa şubemize davet etmek istiyoruz.

Çekmeköy Baklava Siparişi

Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir Pendik’te hizmet vermektedir. Tek şube tek lezzet parolası ile yola çıkmış, lezzetinden ödün vermemek için tek şubesiyle yola devam etmektedir. Pendik Batı Mahallesi, Kuşlu Park’a yakın, Maygold’un yanında bulunan şubesi, İstanbul en iyi baklava deneyimi yaşamak isteyenler için otuz yıldır lezzetin adresidir.

Pendik’te görebileceğiniz Gaziburma Mustafa Ünal gibi diğer tatlıcılarla karıştırmayınız, orijinal Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi Pendik Kuşlu Park’ın hemen yanında bulunur.

Gaziburma Mustafa Baklava Siparişi Vermek – Çekmeköy Tatlı Siparişi

Sadece baklava değil, pek çok sayıda tatlıyı da Gaziburma Mustafa’nın menüsünde bulabilirsiniz. Bu tatlılara örnek olarak sütlaç, magnolia, sarığı burma, katmeri verebiliriz. İstanbul’un en iyi tatlılarını, en iyi yapan yerden sipariş vermek istiyorsanız kullanabileceğiniz 3 seçenek var:

  • Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubemize gelerek, lezzeti yerinde tadabilirsiniz
  • İnternet sitemizdeki canlı desteği kullanarak siparişinizi verebilirsiniz,
  • Telefon numaramızdan arayarak istediğiniz tatlımızı isteyebilirsiniz.

Şubemize gelmek dışındaki diğer seçenekler, maalesef tüm İstanbul’a hizmet verememektedir. Pendik ve çevresi ilçelere kadar götürdüğümüz sipariş ağımıza, nereden sipariş verebileceğinize buradan bakabilirsiniz. Çekmeköy baklava siparişi vermek istiyorsanız, maalesef henüz Çekmeköy’den sipariş verebilmeniz mümkün değil, ama hizmetlerimizi daha da geniş bölgelere yaymak için durmadan çalışmaktayız. Çekmeköy baklava siparişi ne zaman verebileceğinizi merak ediyorsanız, bizi Instagram’dan takip etmeyi unutmayın!

Post a Comment