Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Çatalca Baklava Siparişi

Çatalca Baklava Siparişi

Çatalca Baklava Siparişi

Çatalca Baklava Siparişi

Çatalca, girdiğinizde günümüz İstanbul’unu hissedemeyeceğiniz bir ilçedir. Bir metropol olduğunu neredeyse her yerinde hissedebileceğiniz İstanbul’un özerk bir bölgesi gibidir. İstanbul’un metropol yapısından uzak olan Çatalca’nın, bu özelliğiyle paralel bir biçimde nüfusu da İstanbul’un geri kalanına kıyasla düşüktür. Görece düşük nüfusu ve büyük yüzölçümü ile, hizmet veren işletmeler diğer ilçelere kıyasla daha düşüktür. İlçenin merkezinde toplanmış bir şekilde yeme-içme hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Çatalca baklava siparişi vermek isteyenler için ise maalesef İstanbul’daki en şanssız konumlardan birisidir. İstanbul’un en iyi baklavacısının tek şubesinin bulunduğu konuma çok uzaktır.

Çatalca Dünü ve Bugünü

Türk tarihinin önemli kırılma noktalarında Çatalca’nın önemi büyüktür. Antik çağlardan beri yerleşim bulunan bu bölge, daha sonra Bizans kontrolü altına girmiştir. İstanbul’un Fatih Sultan Mehmet tarafından 1453 yılında fethedilmesinden önce, 1373 yılında I. Murat tarafından fethedilmiştir. İstanbul’un Osmanlı’nın eline geçmesi gibi tarihimizin en önemli kırılma noktalarından birisi için, öncü ve kritik bir rol oynamıştır.

Milli Mücadele döneminde de önemli bir rol oynayan Çatalca, Yunanistan’ın nüfus oyunlarını bozmak amacı ile ulu önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1924 yılında geçici olarak şehir ilan edilmiş, 1926’da bu karar geri alınmıştır. O günden bugüne hala askeri açıdan Türkiye için stratejik bir konum olan Çatalca, bu önemini daha da sürdüreceğe benziyor.

Günümüzde ilçe ekonomisinin büyük kısmını tarım ve hayvancılık faaliyetleri oluşturuyor. Sanayicilik faaliyetleri de ilçe ekonomisinde önemli derecede etkili.

Çatalca Baklava Siparişi

Çatalca Baklava Siparişi – İstanbul En İyi Baklava – Gaziburma Mustafa

İstanbul’un en az nüfus yoğunluğuna sahip olan bölgesi olması sebebi ile, hizmet sektörü diğer ilçeler kadar gelişmiş değildir Çatalca’da. İşimiz gereği baklavacılara odaklanmak gerekirsek, elbette baklava siparişi verebileceğiniz işletmeler bulunur Çatalca’da. Fakat İstanbul en iyi baklava deneyimi yaşamak istiyorsanız, aradığınız yer Çatalca’nın tam tersi istikametinde, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa’da.

Otuz yılı aşkın tek şubesinde müşterilerine en iyi tatlıları sunan Gaziburma Mustafa, Pendik Batı Mahallesi’nde Kuşlu Park’ın yanında bulunur. Herkes tarafından takdir edilen ve sevilen lezzetini bozmamak amacıyla, şubeleşme yolunu tercih etmemiş, tek şubesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Menüsünde baklavanın yanında onlarca çeşit tatlı bulunduran Gaziburma Mustafa, bu tatlılarda müşterilerinin iyi yorumlarıyla birlikte daha şevklenmiş ve en iyi olma iddiasını devam ettirmek için daha fazla çalışmaya başlamıştır. Fıstıklı baklava, cevizli baklava, şekerpare, sütlaç, revani ve başka çeşit tatlıları, şubeyi ziyaret ederek tadabilirsiniz.

Telefonla sipariş ve online sipariş yöntemleri ile de hizmet veren Gaziburma Mustafa, Anadolu yakasının büyük bir kısmına servis yapmaktadır. Bulunduğunuz konum Çatalca baklava siparişi vermek isterseniz, maalesef böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Fakat tüm Çatalcalıları, İstanbul en iyi baklava deneyimini yaşamaları için Pendik’e davet ediyoruz!

 

Post a Comment