Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Caddebostan Baklava Siparişi

Caddebostan Baklava Siparişi

Caddebostan Baklava Siparişi

 

Caddebostan Baklava Siparişi

Caddebostan Baklava Siparişi

Caddebostan, İstanbul’un en güzel ve en sık ziyaret edilen semtlerinden birisidir. Caddebostan sahili, haftaiçi yoğun çalışma temposundan bıkmış ve güzel bir haftasonu veya haftaiçi akşamı geçirmek isteyen beyaz yakalılar için cazibe merkezidir diyebiliriz. Katlanır sandalyelerini şirket arabalarının bagajına koyarak yola çıkan bu beyaz yakalılar, yakındaki büfelerden aldıkları içecekleri, yine kendileriyle beraber getirdikleri katlanır masalara koyarak güzel geçirmek istedikleri akşama hazırlanırlar. Bu akşamın vazgeçilmezlerinden birisi de baklavadır. İstanbul’da en iyi baklavayı bulabileceğiniz yer ise maalesef Caddebostan’da değildir. Caddebostan baklava siparişi vermek isteyenler için, önerimiz Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa’dır.

Kadıköy baklava siparişi, Fenerbahçe baklava siparişi, Kızıltoprak baklava siparişi, Suadiye baklava siparişi, Kozyatağı baklava siparişi vermek isteyen insanlar için de en iyi seçenek Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’dır. Serin bir akşamüzeri Caddebostan sahilde oturup keyif yapmak isteyen, gece gündüz çalışmasının ödülü olarak kendisini Caddebostan’a atan insanların tamamı güzel bir baklavayı hak eder. Güzel bir baklava tatmak için ise Caddebostan maalesef en iyi seçenek değildir. Pendik Batı Mahallesi, Caddebostan’a çok yakın değildir. Fakat şahsi araca binerek trafiksiz bir günde yaklaşık 20 dakikada Pendik’e varabilirsiniz. Gaziburma Mustafa’nın cevizli baklava ve fıstıklı baklavasını alarak çok güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Caddebostan Baklava Siparişi Vermek İsteyenler İçin

Baklava siparişi vermek isteyenler için maalesef en iyi seçenek Caddebostan değildir. Fakat, Pendik’e uğrayıp Gaziburma Mustafa’dan dilediğiniz gibi cevizli baklava ya da fıstıklı baklava alarak Caddebostan’da baklava keyfi yapabilirsiniz. Gaziburma Mustafa’da bulabileceğiniz tatlılar sadece baklava ile sınırlı değildir. Baklavası gibi diğer tatlıları da İstanbul çapında ünlü ve çok lezzetlidir. Magnolia, sütlü nuriye, cevizzade, fıstıkzade, burma kadayıf, billuriye, şöbiyet, dürüm, dolama, sarığı borma, saray sarması gibi tatlı çeşitlerini de Gaziburma Mustafa’ya gelerek tadabilirsiniz. Otuz yılı aşkın süredir hizmet verdiği tek şubesinde lezzeti amaçlayan bir işletme olan Gaziburma Mustafa, İstanbul’un dört bir yanından gelen misafirleri için İstanbul’da bulabilecekleri en iyi baklava deneyimini ve en iyi tatlı deneyimini sunar. Verdiği hizmetler ise sadece tatlı ile sınırlı değildir, kahvaltı yapmak için de Gaziburma Mustafa’ya gelebilirsiniz.